-25%
STOPOROSE pulveris paciņās, 50gb. | internetaptieka.lv
STOPOROSE pulveris paciņās, 50gb. | internetaptieka.lv
STOPOROSE pulveris paciņās, 50gb. | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

0 Atsauksmes

STOPOROSE pulveris paciņās, 50gb.

21,14€ 15,85€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Kalcijs palīdz samazināt kaulu minerālvielu zudumu sievietēm pēc menopauzes(1). Zems kaulu minerālais blīvums ir riska faktors osteoporotiskiem kaulu lūzumiem. Kalcijs ir nepieciešams kaulu veselības uzturēšanai un lai uzturētu zobu veselību. Bez konservantiem, bez krāsvielām, bez saldinātājiem.¹ (1)Šis paziņojums ir īpaši paredzēts 50 gadu un vecāka gadagājuma sievietēm, un pozitīvu efektu ...

Vairāk par produktu

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Par produktu

Kalcijs palīdz samazināt kaulu minerālvielu zudumu sievietēm pēc menopauzes(1). Zems kaulu minerālais blīvums ir riska faktors osteoporotiskiem kaulu lūzumiem. Kalcijs ir nepieciešams kaulu veselības uzturēšanai un lai uzturētu zobu veselību. Bez konservantiem, bez krāsvielām, bez saldinātājiem.¹ (1)Šis paziņojums ir īpaši paredzēts 50 gadu un vecāka gadagājuma sievietēm, un pozitīvu efektu iegūst, ja no visiem avotiem dienā tiek uzņemti vismaz 1200 mg kalcija. Slimībai, uz kuru attiecas norāde, var būt vairāki riska faktori. Izmaiņām vienā no šiem riska faktoriem var būt vai var arī nebūt labvēlīga ietekme.KALCIJA CITRĀTA UN KĀLIJA CITRĀTA IZEJVIELU KVALITĀTE IR APSTIPRINĀTA AR KOŠER UN HALAL SERTIFIKĀTIEM, APSTIPRINĀTA IZRAĒLAS VESELĪBAS MINISTRIJĀ.

sastāvs

Kālijs - 300 mg Kalcijs - 800 mg 

lietošana
Vīriešiem un sievietēm 1 paciņu pulvera iejaukt glāzē (150-250ml) ūdens/sulas/piena un izdzert. Pieaugušie lieto 1 paciņu dienā.
ražotājs

Gadot Biochemical Ind. Ltd, Izraēla

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 41 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi