-30%
Xilaplus pulveris paciņās
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

0 Atsauksmes

Xilaplus pulveris paciņās, 8 gb.

Zīmols: Xilaplus

14,39€ 10,07€

(Ietaupījums 4,32€)

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Xilaplus pulveris paciņās, bērniem, 8 gb.Preparāts Xilaplus ir paredzēts zarnu sieniņu fizioloģisko funkciju atjaunošanai, kas īpaši izstrādāts, lai kontrolētu un mazinātu simptomus, kas saistīti ar dažādas izcelsmes caurejas gadījumiem, piemēram, paaugstinātu vēdera muskuļu tonusu un biežu fekāliju izdalīšanos.Ksiloglikāna un želatīna kombinācija, no kuras sastāv produkts, veido plēvīti, kas aizsargā zarnu ...

Par produktu

Xilaplus pulveris paciņās, bērniem, 8 gb.Preparāts Xilaplus ir paredzēts zarnu sieniņu fizioloģisko funkciju atjaunošanai, kas īpaši izstrādāts, lai kontrolētu un mazinātu simptomus, kas saistīti ar dažādas izcelsmes caurejas gadījumiem, piemēram, paaugstinātu vēdera muskuļu tonusu un biežu fekāliju izdalīšanos.Ksiloglikāna un želatīna kombinācija, no kuras sastāv produkts, veido plēvīti, kas aizsargā zarnu gļotādu, samazinot caurejas epizožu biežumu un ilgumu.
sastāvs
Pulveris: Ksiloglikāna un dzīvnieku (cūku) izcelsmes želatīna kombinācija, maltodekstrīns, citronskābe, nātrija hlorīds, sukraloze, zemeņu un vaniļas garšas aromatizētāji. Ksiloglikāns ir polisaharīds, ko iegūst no auga Tamarindus Indica. Tam ir mukoprotektīvas īpašības, piemīt spēja pielipt zarnu epitēlija virsmas gļotādas slānim, izmantojot savas vērtīgās īpašības un izveidojot plēvīti virs zarnu gļotādas.FDA (ASV Federālā zāļu aģentūra) ir piešķīrusi ksiloglikānam kategoriju GRAS (Vispārēji atzīts par drošu) sastāvdaļa.
lietošana
Pulveris: vienas paciņas saturu izšķīdina pusē glāzes ūdens. To var pievienot arī nelielam daudzumam augļu sulas. Labi samaisīt un nekavējoties lietot. Bērni līdz 3 gadu vecumam: 1 paciņa ik pēc 8 stundām.Bērni vecumā no 3 līdz 14 gadiem: 1-2 paciņas ik pēc 6-8 stundām.

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 71 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi