-25% Dāvana
BioGaia Protectis pilieni bērniem, 5 ml | internetaptieka.lv
BioGaia Protectis pilieni bērniem, 5 ml | internetaptieka.lv
BioGaia Protectis pilieni bērniem, 5 ml | internetaptieka.lv
Nateo DĀVANA
Attēlam ir ilustratīva nozīme

0 Atsauksmes

BioGaia Protectis pilieni bērniem, 5 ml

14,68€ 11,01€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

BioGaia Protectis pilieni bērniem, 5 ml. BioGaia Protectis pilieni ir uztura bagātinātājs, kas satur Lactobacillus reuteri Protectis (BioGaia ir patentēta preču zīme, kas nav saistīta ar bioloģisko ražošanu. Priedēklis Bio- neapzīmē organisko lauksaimniecību. ). Lactobacillus reuteri Protectis ir uzņēmuma BioGaia patentētas pienskābās baktērijas. Tas, ka baktērijas L. reuteri Protectis ir ...

Vairāk par produktu
Nateo DĀVANA

Nateo DĀVANA

Nateo D3 DĀVANA

Dāvanas vērtība - Eur 0,00

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Par produktu

BioGaia Protectis pilieni bērniem, 5 ml. BioGaia Protectis pilieni ir uztura bagātinātājs, kas satur Lactobacillus reuteri Protectis (BioGaia ir patentēta preču zīme, kas nav saistīta ar bioloģisko ražošanu. Priedēklis Bio- neapzīmē organisko lauksaimniecību. ). Lactobacillus reuteri Protectis ir uzņēmuma BioGaia patentētas pienskābās baktērijas. Tas, ka baktērijas L. reuteri Protectis ir dabīgi sastopamas cilvēka organismā, nozīmē, ka tās ir unikāli pielāgotas uzturēties cilvēka organismā. L. reuteri veido daļu no zarnu floras un jau daudzus gadus tiek uzskatīta par būtisku jau no piedzimšanas brīža.

sastāvs

Saulespuķu eļļa, vidēja garuma ķēžu triglicerīdu eļļa, Lactobacillus reuteri DSM 17938 (L. reuteri Protectis®) un pretsalipes viela - silīcija dioksīds.  

lietošana
5 pilieni dienā. Viena deva satur vismaz 100 milj. dzīvo baktēriju L. reuteri Protectis®. Var lietot bērniem no 0 gadiem. Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Neizmantot uztura bagātinātājus kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotājus! Iepakojumā ietilpst balts mitruma absorbents glabāšanas laika pagarināšanai. Mitruma absorbents ir apstiprināts lietošanai tiešā saskarē ar pārtiku, un to nedrīkst norīt. Pirms lietošanas sakratīt. Dozēšanai apgrieziet pudeli otrādāk, un pilieni lēnām sāks veidoties. Pilienus var uzpilināt uz karotes vai pievienot mātes pienam vai piena maisījumam, ūdenim vai kādam citam piemērotam dzērienam. Nepievienojiet pilienus karstam ēdienam vai dzērienam, jo tas var bojāt dzīvās baktērijas. Pilieni neizmainīs ēdiena vai dzēriena garšu. 
ražotājs

TwoPac AB, Zviedrija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 352 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi