Silvanols FarinGospray ar apelsīnu garšu, 20 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

0 Atsauksmes

Silvanols FarinGospray ar apelsīnu garšu, 20 ml

7,81€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

FarinGospray ar apelsīnu garšu, 20mlIzsmidzināms līdzeklis. Atvieglo mutes dobuma un rīkles gala gļotādas kairinājumu pēc dažādu manipulāciju veikšanas vai iekaisumu gadījumos. Visas līdzekļa sastāvā esošās vielas ir dabīgās eļļas, kas veido mehānisku aizsargslāni uz mutes dobuma un rīkles gala gļotādas. Tas palīdz uzturēt gļotādu mitru un elastīgu, mazina diskomforta sajūtu ...

Vairāk par produktu

Par produktu

FarinGospray ar apelsīnu garšu, 20mlIzsmidzināms līdzeklis. Atvieglo mutes dobuma un rīkles gala gļotādas kairinājumu pēc dažādu manipulāciju veikšanas vai iekaisumu gadījumos. Visas līdzekļa sastāvā esošās vielas ir dabīgās eļļas, kas veido mehānisku aizsargslāni uz mutes dobuma un rīkles gala gļotādas. Tas palīdz uzturēt gļotādu mitru un elastīgu, mazina diskomforta sajūtu un sāpes, samazina skrāpēšanas sajūtu kaklā un berzi, tādejādi atvieglojot arī ēdiena kumosu norīšanu.

sastāvs

Augu eļļa, smiltsērkšķa eļļa (Oleum Hippophaes), kliņģerītes ziedu eļļas ekstrakts (Oleum Calendulae), apelsīnu eļļa (Oleum Aurantii dulcis) un rozmarīna ekstrakts (Extractum Rosmarini).

lietošana
Izsmidzina 1 līdzekļa pūtienu mutes dobumā 3 reizes dienā.Var lietot bērniem no 2 gadu vecuma (bērniem līdz 6 gadiem lietot vecāku uzraudzībā) un pieaugušajiem. 
ražotājs

SIA Silvanols, Latvija

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 67 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi