Himalaya Boswellia Shallaki kapsulas, 60 gb. | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Himalaya Boswellia Shallaki atbalsta locītavu labsajūtu. Zāģzobainā bosvēlija ir viena auga maisījums, kas pagatavots no Zāģzobainās bosvēlijas sveķu ekstrakta (Boswellia serrata). Augs palīdz uzturēt locītavu labsajūtu. Bosvēlijas sveķu ekstrakts palīdz saglabāt locītavu kustīgumu, kā arī palielina to izturību. Pateicoties uztura bagātinātāja sastāvā esošā vīraka koka aromātisko sveķu ekstraktam, tiek samazināti iekaisumu procesi, uzlabota ...

Vairāk par produktu

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Par produktu

Himalaya Boswellia Shallaki atbalsta locītavu labsajūtu. Zāģzobainā bosvēlija ir viena auga maisījums, kas pagatavots no Zāģzobainās bosvēlijas sveķu ekstrakta (Boswellia serrata). Augs palīdz uzturēt locītavu labsajūtu. Bosvēlijas sveķu ekstrakts palīdz saglabāt locītavu kustīgumu, kā arī palielina to izturību. Pateicoties uztura bagātinātāja sastāvā esošā vīraka koka aromātisko sveķu ekstraktam, tiek samazināti iekaisumu procesi, uzlabota asinsrite muskuļu audos un spēcināta skrimšļu struktūra.

sastāvs

(nesējviela) Dikalcija fosfāts, (nesējviela) Mikrokristāliskā celuloze, Zāģzobainās bosvēlijas sveķu ekstrakts (Boswellia serrata), augu valsts izcelsmes kapsula [(biezinātājs) Hidroksipropilmetilceluloze, ūdens, (recinātājs) Karagināns], (stabilizētājs) Etilceluloze, (pretsalipes viela) Silīcija dioksīds, (glazētājviela) Taukskābju magnija sāļi, augu valsts izcelsmes kapsula [(recinātājs) Kālija acetāts]. Nesatur cukuru, mākslīgās krāsvielas un garšas pastiprinātājus, soju un piena sastāvdaļas. 100% veģetārās kapsulas.

lietošana
1 kapsula divas reizes dienā pēc ēšanas.
ražotājs

The Himalaya Company, Indija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 96 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi