jaunums
Product
Thumb
Higiēna

Septocone antiseptisks roku tīrīšanas līdzeklis, 1 l

Eur 11,51 1 l
daudzums

Septocone – Latvijas zinātnieku radīts efektīvs antiseptisks roku tīrīšanas līdzeklis ar patīkamu smaržu. 1L

Sastāvā 70% etilspirts, Priežu ekstrakts, Glicerīns. Roku tīrīšanas līdzeklis ir veidots uz etilspirta bāzes. Etilspirta koncentrācija izvēlēta atbilstoši Pasaules veselības organizācijas un Slimību profilakses un kontroles centra rekomendācijām. Mūs produktā izmantotā etanola koncentrācija (70%) ir efektīva, gan ...

Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem otrdien, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI NĀKAMAJĀ DARBA DIENĀ

Saņem trešdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

par produktu

par produktu

Septocone – Latvijas zinātnieku radīts efektīvs antiseptisks roku tīrīšanas līdzeklis ar patīkamu smaržu. 1L

Sastāvā 70% etilspirts, Priežu ekstrakts, Glicerīns. Roku tīrīšanas līdzeklis ir veidots uz etilspirta bāzes. Etilspirta koncentrācija izvēlēta atbilstoši Pasaules veselības organizācijas un Slimību profilakses un kontroles centra rekomendācijām. Mūs produktā izmantotā etanola koncentrācija (70%) ir efektīva, gan pret baktērijām, gan vīrusiem, tajā skaitā koronavīrusiem.  Produktam pievienots unikāls priežu ekstrakts, kas, gan piedod līdzeklim patīkamu un svaigu priežu sila aromātu, gan nodrošina papildus labvēlīgas īpašības. Ekstrakta sastāvā ir aktīvās vielas alfa-pinēns un 3-karēns . Šiem savienojumiem piemīt gan pretiekaisuma, gan antimikrobiāla iedarība. Tādējādi tie paaugstina antiseptiskā līdzekļa iedarbības spektru. Sastāvā iekļauts glicerīns, kura koncentrācija pielāgota, lai aizsargātu roku ādu un saglabātu optimālu ādas mitrināšanu.

sastāvs

Alcohol, water, glycerin, Pinus sylvestris wood extract. Etanola saturs – 70%.

lietošana
Aplicējiet uz sausām rokām nelielu daudzumu (3-5 ml) un vienmērīgi ierīvējiet 20 sekundes. Nenoskalot. Izvairīties no nokļūšanas acīs. Glabāt bērniem nepieejamā vietā. Tikai ārīgai lietošanai. Viegli uzliesmojošs.