jaunums
Product
Thumb
Attēlam ir ilustratīva nozīme
Medicīnas preces un diagnostika

Pirksta pulsa oksimetrs, 1 gb.

Drīz būs

1 gb.
Kad būs? Gribu zināt pirmais!

Pirksta pulsa oksimetrs.

Ierīce ir viegli lietojama. Tā ir kompakta, viegla, ērti pārnēsājama. Mazs enerģijas patēriņš. Apkārtējais apgaismojums netraucē šīs ierīces darbību. Divas AAA baterijas var darboties līdz 12 stundām (nav iekļautas komplektā). Tiek norādīts bateriju uzlādes līmenis. Ierīce ir paredzēta lietošanai šādās iestādēs: mājās, ķirurģijā, intensīvās terapijas nodaļā, medicīnas centrā ...

Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR SMARTPOST ITELLA PAKU TERMINĀLI VAI PAKU PUNKTU. Brīdinām, piegādes kavējas!

Saņem parīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI NĀKAMAJĀ DARBA DIENĀ

Saņem trešdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

par produktu

par produktu

Pirksta pulsa oksimetrs.

Ierīce ir viegli lietojama. Tā ir kompakta, viegla, ērti pārnēsājama. Mazs enerģijas patēriņš. Apkārtējais apgaismojums netraucē šīs ierīces darbību. Divas AAA baterijas var darboties līdz 12 stundām (nav iekļautas komplektā). Tiek norādīts bateriju uzlādes līmenis. Ierīce ir paredzēta lietošanai šādās iestādēs: mājās, ķirurģijā, intensīvās terapijas nodaļā, medicīnas centrā, sporta veselības iestādēs un tamlīdzīgi.

Pirksta pulsa oksimetrs ir pārnēsājama neinvazīva ierīce, kas paredzēta arteriālā hemoglobīna piesātinājuma ar skābekli (SpO2) un pulsa pārbaudei pacientiem slimnīcās, medicīnas iestādes un mājas apstākļos.

Šī ierīce ir piemērota lietošanai pacientiem ar visiem ādas toņiem un nav piemērota lietošanai zīdaiņiem un jaundzimušajiem. Lai izmantotu ierīci, nav nepieciešama īpaša apmācība, bet ir nepieciešams rūpīgi izlasīt lietošanas instrukciju. Pieaugušajiem vajadzētu izlasīt un viegli saprast šo instrukciju, jo tā ir uzrakstīta nespeciālista valodā.

lietošana
Oksimetrs ar LED displeju nevar mainīt ekrāna virzienu un viļņu formu. 1. Nospiediet pogu uz priekšējā paneļa, lai ieslēgtu pulsa oksimetru. 2. Ievietojiet vienu pirkstu (rādītājpirkstu vai vidējo pirkstu) pulsa oksimetra dobumā. Ja nepieciešams izmantot citu pirkstu, var izmantot mazo pirkstu vai īkšķi. 3. Pēc 3-4 sekundēm nolasiet datus no ekrāna. Svītru diagrammas augstums norāda impulsa stiprumu. 4. Ierīce automātiski izslēdzas pēc 20 sekundēm, ja netiek veikta nekāda darbība.