Silvanols KinderSil, 100 ml
Silvanols KinderSil, 100 ml
Silvanols KinderSil, 100 ml
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Silvanols KinderSil, 100 ml

Drīz būs

Silvanols KinderSil, 100 ml. KinderSil ir optimāls atbalsts bērnu uzturam no 1 gada vecuma augšanas un slimošanu periodā, kā arī pieaugušajiem. KinderSil sastāvā esošais D vitamīns nepieciešams bērnu kaulu normālai augšanai un attīstībai. D vitamīns vajadzīgs, lai uzturētu zobu veselību. D vitamīns veicina kalcija un fosfora normālu uzsūkšanos/izmantošanu, kā arī ...

Vairāk par produktu

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Par produktu

Silvanols KinderSil, 100 ml. KinderSil ir optimāls atbalsts bērnu uzturam no 1 gada vecuma augšanas un slimošanu periodā, kā arī pieaugušajiem. KinderSil sastāvā esošais D vitamīns nepieciešams bērnu kaulu normālai augšanai un attīstībai. D vitamīns vajadzīgs, lai uzturētu zobu veselību. D vitamīns veicina kalcija un fosfora normālu uzsūkšanos/izmantošanu, kā arī veicina normālu imūnsistēmas darbību.

sastāvs

Kalcijs (kalcija glicerofosfāts) 42 mg 5,3, Vitamīni Niacīns (nikotīnamīds) 8,6 mg 54, D vitamīns (holekalciferols) 13 µg 260, Pantotēnskābe (dekspantenols) 5 mg 83, B1 vitamīns (tiamīna hidrohlorīds) 1 mg 91, B2 vitamīns (nātrija riboflavīn-5’-fosfāts) 0,7 mg 50, B6 vitamīns (piridoksīna hidrohlorīds) 1 mg 71, Citi Mežrozīšu augļu sīrups 4,6 g, Cidoniju sula 0,45 g, L-lizīna hidrohlorīds. 

lietošana
Devas iemērīšanai izmantojiet pievienoto mērkaroti ar tilpuma atzīmēm. Lietot iekšķīgi no 1 gada vecuma 5 ml reizi dienā. Pirms lietošanas sakratīt! 
ražotājs

Silvanols, Latvija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 116 reizes