Medela Solo piena sūknis, 1 gb. | internetaptieka.lv
Medela Solo piena sūknis, 1 gb. | internetaptieka.lv
Medela Solo piena sūknis, 1 gb. | internetaptieka.lv
Nateo DĀVANA
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Rating 0 Rating 0 Rating 0 Rating 0 Rating 0

0 Atsauksmes

Medela Solo piena sūknis, 1 gb.

Zīmols: Medela

219,09€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Elektriskais piena sūknis SOLO ar jauno Medela FlexTM tehnoloģiju, lieliski piemērots aktīvām, modernām mātēm, kas strādā, sporto un nevēlas tērēt daudz laika piena atsūkšanai. Sūknis ir kompakts un kluss, nodrošina diskrētumu, atrodoties ārpus mājām. 2-fāzu atsūkšanas tehnoloģijas darbības princips:Pirmajā fāzē – ātrs atsūkšanas ritms, stimulē piena plūsmu. Otrajā fāzē – lēns, mierīgs ...
Nateo DĀVANA

Nateo DĀVANA

Pērkot jebkuru produktu no kategorijas māmiņa un bērns, dāvanā Nateo Gummies paraudziņš.

Nateo D3 DĀVANA

Dāvanas vērtība - Eur 0,00

Par produktu

Elektriskais piena sūknis SOLO ar jauno Medela FlexTM tehnoloģiju, lieliski piemērots aktīvām, modernām mātēm, kas strādā, sporto un nevēlas tērēt daudz laika piena atsūkšanai. Sūknis ir kompakts un kluss, nodrošina diskrētumu, atrodoties ārpus mājām. 2-fāzu atsūkšanas tehnoloģijas darbības princips:Pirmajā fāzē – ātrs atsūkšanas ritms, stimulē piena plūsmu. Otrajā fāzē – lēns, mierīgs atsūkšanas ritms, atdarina zīšanas procesu, nodrošinot regulāru piena plūsmu.Sūknis automātiski pārslēdzas no stimulācijas uz piena atsūkšanas fāzi, bet iespējama mehāniska fāžu un vakuuma regulēšana, nodrošinot ātru piena atsūkšanu ar maksimāli komfortablu vakuuma līmeni.· kompaktais dizains ļauj sūkni viegli turēt rokās un pārnēsāt somā. ·Sūknis ir viegli saliekamas un tīrāmas.
sastāvs
Komplektā ietilpst:PersonalFit FlexTM piena savācējpiltuve M izmērs (24mm)  1 savienotājs ar membrānu, 1 barošanas pudele 150 ml, 1 barošanas pudeles pamatne, 1 motors, 1 elektriskās strāvas adapteris,USB lādējams kabelis, 1 caurulīte.
ražotājs

Medela AG, Šveice.

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 48 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi