Philips Avent māneklītis Ultra soft DECO zēniem 6-18M, 2 gb. | internetaptieka.lv
Philips Avent māneklītis Ultra soft DECO zēniem 6-18M, 2 gb. | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

0 Atsauksmes

Philips Avent māneklītis Ultra soft DECO zēniem 6-18M, 2 gb.

9,75€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Ultra soft māneklīša  īpaši mīkstais un elastīgais aizsargs pielāgojas jūsu bērna vaigu formai, atstājot mazāk nospiedumu un izraisot mazāk ādas kairinājuma, kā rezultātā māneklīša lietošana ir komfortablāka. Noapaļots aizsargs īpašam komfortam katru dienu. Teksturēts, zīdains knupītis, kas nodrošina komfortablu lietošanu. Ortodontisks un BPA nesaturošs. Sterilizējiet un glabājiet vienā parocīgā kastītēVecums: no ...

Par produktu

Ultra soft māneklīša  īpaši mīkstais un elastīgais aizsargs pielāgojas jūsu bērna vaigu formai, atstājot mazāk nospiedumu un izraisot mazāk ādas kairinājuma, kā rezultātā māneklīša lietošana ir komfortablāka. Noapaļots aizsargs īpašam komfortam katru dienu. Teksturēts, zīdains knupītis, kas nodrošina komfortablu lietošanu. Ortodontisks un BPA nesaturošs. Sterilizējiet un glabājiet vienā parocīgā kastītēVecums: no 6–18 mēneši. Komplektācijā: Ultra soft knupītis: 2 gab., un pārnēsājamais ietvars.
sastāvs
Bez BPA 
lietošana
Vienmēr izmantojiet šo izstrādājumu pieaugušo uzraudzībā. Nomainiet knupīti pēc 4 lietošanas nedēļām drošības un higiēnas prasību dēļ. Ja knupītis iestrēgst mutē, NEUZTRAUCIETIES; to nevar norīt un tas ir izstrādāts tā, lai šādi gadījumi nenotiktu. Izņemiet to rūpīgi un pēc iespējas uzmanīgāk ārā no mutes. Nekad nemērcējiet knupīti saldās vielās vai medikamentos, jo jūsu bērns var sabojāt zobus.
ražotājs

Philips Avent, Anglija

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 50 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi