Piena maisījums Aptamil Pepti SYNEO zīdaiņiem no dzimšanas, 450 g | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

0 Atsauksmes

Piena maisījums Aptamil Pepti SYNEO zīdaiņiem no dzimšanas, 450 g

Drīz būs

- Aptamil® Pepti SYNEO™ zīdaiņiem ar govs piena olbaltumvielu alerģiju, no dzimšanas. Ekstensīvi hidrolizētas olbaltumvielas. Īpašiem medicīniskiem nolūkiem paredzēta pārtika.
- Aptamil® Pepti SYNEO™ sastāvā ir SYNEO™  - tā ir patentēta, klīniski pārbaudīta kombinācija, kas sastāv no prebiotikām GOS/FOS un Bifidobacterium breve.
- NUTRICIA ir vairāk nekā 120 gadu pieredze pieredze mazuļu uztura ražošanā, un 40 gadus vairāk nekā 500 zinātnieku un ekspertu komanda veic pētījumus šajā jomā.
Vairāk par produktu

Par produktu

Svarīga informācija:
Mātes piens ir vislabākais uzturs Jūsu mazulim. Šo produktu lietot tikai veselības aprūpes speciālista uzraudzībā. Uztura režīms govs piena alerģijas gadījumā. Nav paredzēts parenterālai lietošanai. Nav piemērots priekšlaicīgi dzimušiem zīdaiņiem vai imūnkompromitētiem zīdaiņiem. Piemērots kā vienīgais uzturs no dzimšanas līdz 6 mēn. vecumam, ja zīdīšana nav iespējama vai ir nepietiekama, un kā daļa no daudzveidīga uztura pēc 6 mēn. vecuma. Piena maisījumam ir rūgta garša, jo tā pamatā ir ekstensīvi hidrolizētas olbaltumvielas. Nepareiza produkta pagatavošana, uzglabāšana un lietošana var būt bīstama Jūsu bērna veselībai.
sastāvs
Sūkalu olbaltumvielu hidrolizāts (no govs piena), maltodekstrīns, augu eļļas (palmu, kokosriekstu, rapšu, saulespuķu eļļa ar augstu oleīnskābes saturu, saulespuķu), galaktooligosaharīdi (no govs piena), kalcija fosfāts, emulgators (monoglicerīdu un diglicerīdu citronskābes esteri), fruktooligosaharīdi, zivju eļļa, kālija hlorīds, Mortierella alpina eļļa, holīna hlorīds, kālija citrāts, nātrija hlorīds, magnija hlorīds, L-tirozīns, L-askorbīnskābe, inozitols, magnija hidrogēnfosfāts, taurīns, nātrija L-askorbāts, Bifidobacterium breve M-16V, cinka sulfāts, L-karnitīns, dzelzs sulfāts, DL-alfa-tokoferilacetāts, uridīna- 5‘- monofosfāta nātrija sāls, citidīna- 5‘- monofosfāts, kalcija D-pantotenāts,  inozīna- 5‘- monofosfāta nātrija sāls, adenozīna- 5‘- monofosfāts, nikotīnamīds, guanozīna- 5‘- monofosfāta nātrija sāls, vara sulfāts, DL-alfa-tokoferols, retinilpalmitāts, riboflavīns, tiamīna hidrohlorīds, piridoksīna hidrohlorīds, mangāna sulfāts, nātrija selenīts, kālija jodīds, pteroilmonoglutamīnskābe, retinilacetāts, fitomenadions, D-biotīns, holekalciferols, ciānkobalamīns.
lietošana
Ievērojiet pagatavošanas norādījumus. Katrai ēdienreizei sagatavojiet jaunu maisījumu. Neizmantojiet maisījuma pārpalikumus. Nesildiet maisījumu mikroviļņu krāsnī, jo karsēšana var ierobežot Bifidobacterium Breve M16V darbību.
1. Nomazgājiet rokas. Pagatavošanai izmantojiet tīrus vai sterilizētus traukus un piederumus. 2. Uzvāriet dzeramo ūdeni un atdzesējiet līdz 40 °C. 3. Ielejiet pudelītē nepieciešamo ūdens daudzumu. 4. Izmantojiet tikai iepakojumam pievienoto mērkaroti. Nolīdziniet pulveri mērkarotē ar tīru nazi. 5. Ieberiet pudelītē precīzu pulvera daudzumu. 6. Aizskrūvējiet pudelīti un, turot vertikāli, uzreiz enerģiski sakratiet 10 sekundes vai līdz pulveris ir pilnībā izšķīdis. 7. Pārliecinieties, ka maisījums nav pārāk karsts (apm. 37 °C).
Dozēšana:
Norādītais ēdienreižu skaits diennaktī ir tikai ieteicamais.
Standarta pagatavošana: 100 ml gatava maisījuma = 90 ml ūdens + 3 mērkarotes pulvera (13,8 g). 1 mērkarote = 4,6 g.
Uzglabāšana:
Atvērtu iepakojumu glabāt noslēgtu vēsā, sausā vietā (5 - 25°C), bet ne ledusskapī. Atvērta iepakojuma saturu izlietot 4 nedēļu laikā. Produkts ir iepakots aizsargatmosfērā.
ražotājs

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 116 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi