Pirksta pulsa oksimetrs, 1 gb. | internetaptieka.lv
Pirksta pulsa oksimetrs, 1 gb. | internetaptieka.lv
Pirksta pulsa oksimetrs, 1 gb. | internetaptieka.lv
Pirksta pulsa oksimetrs, 1 gb. | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

0 Atsauksmes

Pirksta pulsa oksimetrs, 1 gb.

55,20€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Pirksta pulsa oksimetrs.Ierīce ir viegli lietojama. Tā ir kompakta, viegla, ērti pārnēsājama. Mazs enerģijas patēriņš. Apkārtējais apgaismojums netraucē šīs ierīces darbību. Divas AAA baterijas var darboties līdz 12 stundām (nav iekļautas komplektā). Tiek norādīts bateriju uzlādes līmenis. Ierīce ir paredzēta lietošanai šādās iestādēs: mājās, ķirurģijā, intensīvās terapijas nodaļā, medicīnas centrā ...

Par produktu

Pirksta pulsa oksimetrs.Ierīce ir viegli lietojama. Tā ir kompakta, viegla, ērti pārnēsājama. Mazs enerģijas patēriņš. Apkārtējais apgaismojums netraucē šīs ierīces darbību. Divas AAA baterijas var darboties līdz 12 stundām (nav iekļautas komplektā). Tiek norādīts bateriju uzlādes līmenis. Ierīce ir paredzēta lietošanai šādās iestādēs: mājās, ķirurģijā, intensīvās terapijas nodaļā, medicīnas centrā, sporta veselības iestādēs un tamlīdzīgi.Pirksta pulsa oksimetrs ir pārnēsājama neinvazīva ierīce, kas paredzēta arteriālā hemoglobīna piesātinājuma ar skābekli (SpO2) un pulsa pārbaudei pacientiem slimnīcās, medicīnas iestādes un mājas apstākļos.Šī ierīce ir piemērota lietošanai pacientiem ar visiem ādas toņiem un nav piemērota lietošanai zīdaiņiem un jaundzimušajiem. Lai izmantotu ierīci, nav nepieciešama īpaša apmācība, bet ir nepieciešams rūpīgi izlasīt lietošanas instrukciju. Pieaugušajiem vajadzētu izlasīt un viegli saprast šo instrukciju, jo tā ir uzrakstīta nespeciālista valodā.
lietošana
Oksimetrs ar LED displeju nevar mainīt ekrāna virzienu un viļņu formu.1. Nospiediet pogu uz priekšējā paneļa, lai ieslēgtu pulsa oksimetru.2. Ievietojiet vienu pirkstu (rādītājpirkstu vai vidējo pirkstu) pulsa oksimetra dobumā. Ja nepieciešams izmantot citu pirkstu, var izmantot mazo pirkstu vai īkšķi.3. Pēc 3-4 sekundēm nolasiet datus no ekrāna. Svītru diagrammas augstums norāda impulsa stiprumu.4. Ierīce automātiski izslēdzas pēc 20 sekundēm, ja netiek veikta nekāda darbība.

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 86 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi