Viscoflu šķīdums Inhalācijām 5 ml, 10 apmulas | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Rating 0 Rating 0 Rating 0 Rating 0 Rating 0

0 Atsauksmes

Viscoflu šķīdums Inhalācijām 5 ml, 10 apmulas

Zīmols: Viscoflu

20,06€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Elpceļu slimību, kas izpaužas ar viskozu hipersekrēciju, ārstēšanai (sinusīts, sekretors otīts, bronhīts, plaušu emfizēma, cistiskā fibroze, bronhektāzes)

Ātra piegāde jau Šodien

Bezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem no 9,99€.

Piegādājam / Tarnime / Pristatome

Pakomāti Pakomāti
Kurjers Kurjers
Saņemt Aptiekā Saņemt Aptiekā
Ekspress piegāde Rīgā Ekspress piegāde Rīgā

100% Droši maksājumi!

Swedbank
SEB
Citadele
Luminor
mastercard
visa

Par produktu

Viscoflu® ir vienreizējas lietošanas medicīnas ierīce, kas paredzēta tādu elpceļu saslimšanu ārstēšanai, kurām ir raksturīga bieza un viskoza hipersekrēcija: akūts bronhīts, hronisks bronhīts un tā komplikācijas, plaušu emfizēma, cistiskā fibroze, bronhektāzes, sinusīts, sekretorais otīts.Viscoflu® sastāvdaļu fizikāli mehāniskā iedarbība šķidrina biezas un viskozas krēpas:• sterilais, buferētais nātrija hlorīda hipertoniskais šķīdums, nokļūstot tieši uz gļotādas, ar osmozes palīdzību izvada ūdeni no šūnām uz starpšūnu telpu. Tas palielina ūdens saturu gļotās, kuras pārklāj epitēliju, padarot tās šķidrākas un veicinot to izdalīšanos.• N-acetilcisteīns (NAC): acetilētā aminoskābes cisteīna veids, veicina mukolītisko aktivitāti, nonākot tiešā kontaktā ar gļotām. ŠĪ aktivitāte ir atkarīga no sulfhidrilgrupas radikāļu klātbūtnes molekulā, kas var sašķelt mukoproteīnu disulfīdu saites, kuras nodrošina gļotu viskozitāti, depolimerizējot tās. NAC piemīt arī antioksidanta iedarbība, kas palīdz saglabāt elpošanas orgānu epitēlija tropismu.
sastāvs
Viena 5 ml ampula satur: N-acetilcisteīnu 300 mg, nātrija hlorīdu 150 mg. Palīgvielas: nātrija hidroksīds, nātrija edetāts, ūdens injicējamiem preparātiem.
lietošana
Izsmidzināmos inhalatoros: ieelpojiet vienu ampulu vienā reizē, 1-2 reizes dienā, 5-10 dienas.Lietošanas biežumu un devas ārsts var mainīt atkarībā no klīniskās un terapeitiskās iedarbības. Pieaugušo un bērnu devu būtiska diferenciācija nav nepieciešama.Instilācija un ausu un citu dobumu skalošana: 1/2 vai 1 am-pula vienā lietošanas reizē.Endotraheāla-bronhiāla instilācija: 1 ampula vienā lietošanas reizē, 1-2 reizes dienā pēc vajadzības.
ražotājs

HÄLSA Pharma GmbH, Vācija

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 347 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi