-43%
FORPRO Protein kraukšķīgā maize ar čia sēklām, amarantu un kvinoju, 150 g | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

0 Atsauksmes

FORPRO Protein kraukšķīgā maize ar čia sēklām, amarantu un kvinoju, 150 g

Zīmols: FORPRO

Drīz būs

Atšķirībā no tradicionālajām maizēm mūsu kraukšķīgā maize lieliski iekļaujas vegānu uzturā, jo piedāvā alternatīvu - bez laktozes un cukura, turklāt tajā ir par 50 % mazāk ogļhidrātu.
Vairāk par produktu

Par produktu

Atšķirībā no tradicionālajām maizēm mūsu kraukšķīgā maize lieliski iekļaujas vegānu uzturā, jo piedāvā alternatīvu bez laktozes un cukura, turklāt tajā ir par 50 % mazāk ogļhidrātu. Čia sēklas, amarants un kvinojas proteīna kraukšķīgā maize satur par 30 % vairāk olbaltumvielu nekā tradicionālās kraukšķīgās maizītes, tādējādi ļaujot viegli nodrošināt ikdienas olbaltumvielu devu. Kraukšķīgā maize ir lielisks šķiedrvielu avots, un tajā esošās sēklas nodrošina organismu ar daudz minerālvielām un vitamīniem.

sastāvs

Miltu maisījums ar samazinātu ogļhidrātu saturu (attaukotie sojas milti, kviešu lipeklis, kviešu proteīna koncentrāts, augu šķiedrvielas (bambusa šķiedrvielas) ), kviešu milti, olīveļļa, sarkanā kvinoja (1%), amaranta sēklas (1%), čia sēklas (1%),sāls, antioksidants: rozmarīna ekstrakts. Satur dabīgu cukuru. Var saturēt sezama sēklu pēdas.

lietošana
Uzglabāšana: uzglabāt sausā un vēsā vietā.

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 27 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi