KT Tape PRO  gaiši zils, 3 Strēmeles, 3 Strēmeles | internetaptieka.lv
KT Tape PRO  gaiši zils, 3 Strēmeles, 3 Strēmeles | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Rating 0 Rating 0 Rating 0 Rating 0 Rating 0

0 Atsauksmes

KT Tape PRO gaiši zils, 3 Strēmeles, 3 Strēmeles

Zīmols: KT Tape

4,72€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

 KT Tape PRO, gaiši zils, 3 strēmeles KT Tape PRO tiek uzklāts muskuļiem, saitēm un cīpslām (mīkstajiem audiem), lai nodrošinātu vieglu, stipru ārējo atbalstu, kas palīdz novērst ievainojumus un atgūšanos no slodzes. KT Tape Pro kalpo ilgāk, pielīmējas labāk un atbalsta kā nekad iepriekš. Sintētiskās mikrošķiedras ātri izžūst un nodrošina izcilu ...

Ātra piegāde jau Rītdien

Bezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem no 9,99€.

Piegādājam / Tarnime / Pristatome

Pakomāti Pakomāti
Kurjers Kurjers
Saņemt Aptiekā Saņemt Aptiekā
Ekspress piegāde Rīgā Ekspress piegāde Rīgā

100% Droši maksājumi!

Swedbank
SEB
Citadele
Luminor
mastercard
visa

Par produktu

 KT Tape PRO, gaiši zils, 3 strēmeles KT Tape PRO tiek uzklāts muskuļiem, saitēm un cīpslām (mīkstajiem audiem), lai nodrošinātu vieglu, stipru ārējo atbalstu, kas palīdz novērst ievainojumus un atgūšanos no slodzes. KT Tape Pro kalpo ilgāk, pielīmējas labāk un atbalsta kā nekad iepriekš. Sintētiskās mikrošķiedras ātri izžūst un nodrošina izcilu svara un izturības attiecību. KT Tape Pro ietver gaismu atstarojošus elementus. Tam ir aizsargājošs pārnēsāšanas futrālis. KT Tape dažādu ievainojumu gadījumā darbojas atšķirīgi. KT Tape var pacelt un atbalstīt ceļu bļodiņu, lai noturētu to vietā un novērstu skrējēja celi. KT Tape var atbalstīt pēdas velves atslābušos muskuļus, atbrīvojot savienojošos audus un novēršot pēdas fascītu. KT Tape var noņemt slodzi no sasista apakšstilba, lai mazinātu sāpes un atvieglotu ķermeņa atlabšanu. Atkarībā no tā, kā KT Tape ir uzklāts, tas atbalsta, atbrīvo vai ierobežo mīkstos audus un to kustību. Izstiepjoties un savelkoties kā gumijas josta, KT Tape papildina audu funkciju un sadala slodzi prom no iekaisušajiem vai bojātajiem muskuļiem un cīpslām, pasargājot audus no jauniem ievainojumiem. Uzklājot KT Tape pār ietekmētajiem audiem, sportistiem tiek nodrošināts ārējs atbalsts, kas palīdz novērst jaunus ievainojumus un ļauj ķermeņa bojātajiem audiem atpūsties un dabiski sadzīt, neskatoties uz turpmāku aktivitāti. KT Tape samazina arī iekaisumus un uzlabo cirkulāciju, kas novērš muskuļu krampjus un pienskābes uzkrāšanos.
sastāvs
Medicīniskās klases akrila bāzes līme bez lateksa.
lietošana
KT Tape teips ir izgatavots, lai stingri pieliptu un būtu piemērots ādai. Ja tas ir pareizi uzlikts, KT Tape turēsies 2-7 dienas - atkarībā no tā, kurā vietā pielīmēts. Līmējums uz pēdām turēsies 2 un vairāk dienas, bet līmējums uz lielākām muskuļu grupām turēsies 5 un vairāk dienas. Ievērojiet zemāk ieteiktos norādījumus, lai iegūtu ideālu teipa pielipšanu: 1) ādas sagatavošana - notīriet nepieciešamo laukumu ar medicīnisko spirtu. Ir jābūt patīkamai sajūtai un tas nodrošina, ka āda ir attaukota. Noskujiet apmatojumu, ja tas ir liels; 2) ja jūs griežat teipu pats, noapaļojiet tā stūrus. Iepriekš sagrieztas teipa strēmeles jau ir ar noapaļotiem stūriem, bet jebkurā gadījumā, kad Jūs pats griežat teipu, pārliecināties, ka stūri ir noapaļoti; 3) izstiepiet ādu, uz kuras Jūs gatavojaties teipu pielīmēt. Zinām, ka dažas no video pamācībām un citas lietošanas instrukcijas neparāda to skaidri (pagaidām), bet Jums jābūt pārliecinātam, ka āda, uz kuras tiks pielīmēts teips, ir izstiepta teipa līmēšanas laikā; 4) galos teips nedrīkst būt izstiepts! Izsaukuma zīme tāpēc, ka pat dažiem speciālistiem, kuri teipo jau ilgu laiku, gadās kļūdīties. Pēdējie četri centimetri. noņemiet papīra pamatni, ļaujiet teipam atgūt savu formu, ievelciet elpu, un tikai tad pielīmējiet teipu. Teips ir apmēram 10% izstiepts uz papīra pamatnes, tāpēc vienkārši to neizstiepjot, tas tik un tā ir izstiepts; 5) berzēšana. Pirms atlaižat ādu no izstiepta stāvokļa normālā, kārtīgi to paberziet, lai radītu siltumu un aktivizētu līmi. Ja Jums rodas problēmas, ka stūri atlīp, iespējams, Jūs neievērojāt 4.norādījumu vai arī kopumā izstiepāt teipu par daudz; 6) pielīmējiet teipu vismaz 30 minūtes pirms aktivitātes vai svīšanas. Optimāli būtu viena stunda.

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 42 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi