Normison ausu pilieni, 10 ml | internetaptieka.lv
Normison ausu pilieni, 10 ml | internetaptieka.lv
Normison ausu pilieni, 10 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme
Normison ausu pilieni darbojas kā profilaktisks un papildus terapeitisks līdzeklis pret iekaisumiem ārējā auss ejā un kā kopšanas un tīrīšanas līdzeklis pēc vannošanās, dušas, peldēšanas un niršanas. Iekaisumi ārējā auss ejā rodas dēļ paaugstināta mitruma un sārmaina pH līmeņa. Tādēļ ir īpaši svarīgi pēc katras ūdens procedūras izžāvet auss eju ...
Vairāk par produktu

Par produktu

Normison ausu pilieni darbojas kā profilaktisks un papildus terapeitisks līdzeklis pret iekaisumiem ārējā auss ejā un kā kopšanas un tīrīšanas līdzeklis pēc vannošanās, dušas, peldēšanas un niršanas. Iekaisumi ārējā auss ejā rodas dēļ paaugstināta mitruma un sārmaina pH līmeņa. Tādēļ ir īpaši svarīgi pēc katras ūdens procedūras izžāvet auss eju, lai izvairītos no iekaisumiem. Normison īpašais sastāvs nodrošina ātru ādas virskārtas nožūšanu ārējā auss ejā. Sastāvā esošie skābju komponenti palīdz atjaunot dabisko ādas aizsargkārtu, bet dekspantenols papildus kopj un aizsargā ādu. Normison pilienus lieto: lai novērstu iekaisumus ārējā auss eja, īpaši pēc biežas vai ilgas uzturēšanās ūdenī, kā piemērām, pēc vannošanās, dušas, peldēšanās, niršanas udenssporta. kā papildus terapeitisku līdzekli ārējo auss eju iekaisumu ārstešanai.
sastāvs
Izopropilalkoholu, ūdeni, etiķskābi, dekspantenolu. 
lietošana
Pēc vannošanās, dušas, peldēšanās vai niršanas iepilināt ausī apmēram 5 pilienus Normison ausu pielienus, un, pieliecot galvu uz sāniem, ļaut tiem iedarboties aptuveni 20-30 sek. Lieko škidrumu nomazgāt un ļaut auss ejā atlikušajam škidrumam iedarboties. Tieši tāpat apstrādāt otru ausi.Normison pielienus ieteicams pirms lietošanas sasildīt līdz ķermeņa temperatūrai.Var lietot grūtniecības un zīdīšanas laikā.Normison ausu pilienus var lietot pieaugušie un bērni no 3 gadu vecuma.Normison ausu pielienus nedrīkst lietot ja:jums ir paaugstināta alerģija pret kādu šī preparāta sastāvdaļu; ja ārējā auss eja ir iekaisusi vai ja ir bojāta (pārdurta) bungplēvīte. 
ražotājs

SigmaPharm, Austrija

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 82 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi