Systane ultra acu pilieni, 10 ml | internetaptieka.lv
Systane ultra acu pilieni, 10 ml | internetaptieka.lv
Systane ultra acu pilieni, 10 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

0 Atsauksmes

Systane ultra acu pilieni, 10 ml

Zīmols: Systane
12,79€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

SYSTANE ULTRA mitrinošie acu pilieni ir paredzēti lietošanai sausām acīm, lai uz laiku atvieglotu acs sausuma izraisītu dedzināšanu un kairinājumu. Acu pilienus var lietot, lai ieeļļotu un atkārtoti mitrinātu ikdienas valkāšanas režīma, pagarinātā valkāšanas režīma un vienreizējās silikona hidrogela un mīkstās (hidrofilās) kontaktlēcas. Acu pilieni mitrina kontaktlēcas, samazina diskomforta sajūtu valkājot ...
Vairāk par produktu

Par produktu

SYSTANE ULTRA mitrinošie acu pilieni ir paredzēti lietošanai sausām acīm, lai uz laiku atvieglotu acs sausuma izraisītu dedzināšanu un kairinājumu. Acu pilienus var lietot, lai ieeļļotu un atkārtoti mitrinātu ikdienas valkāšanas režīma, pagarinātā valkāšanas režīma un vienreizējās silikona hidrogela un mīkstās (hidrofilās) kontaktlēcas. Acu pilieni mitrina kontaktlēcas, samazina diskomforta sajūtu valkājot kontaktlēcas un palīdz noņemt svešķermeņus, kas var izraisīt kairinājumu un/vai diskomfortu.
sastāvs
Polietilēnglikols 400, propilēnglikols, hidroksipropil guārs, sorbīts, aminometilpropanols, borskābe, kālija hlorīds, nātrija hlorīds, konservants POLYQUAD (polikvaternijs 1) 0,001% un attīrīts ūdens. 
lietošana
Pirms lietošanas labi sakratīt, iepilināt 1-2 pilienus acī.

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 56 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi