Tests Covid-19 antigēnu ātrais siekalu tests, 1 gb. | internetaptieka.lv
Tests Covid-19 antigēnu ātrais siekalu tests, 1 gb. | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Rating 0 Rating 0 Rating 0 Rating 0 Rating 0

0 Atsauksmes

Tests Covid-19 antigēnu ātrais siekalu tests, 1 gb.

2,26€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

PRINCIPS COVID-19 antigēna testa komplekts (koloidālais zelts) ir koloidāla zelta imūnhromatogrāfijas tests. Testā tiek izmantotas COVID-19 antivielas (testa līnija T) un kazu anti-peles poliklonālās antivielas (kontroles līnija C), kas imobilizētas uz nitrocelulozes strēmeles. Bordo krāsas konjugāta spilventiņš satur koloidālo zeltu, kas konjugēts ar citu COVID-19 antivielu, kas konjugēta ar koloidālo ...

Par produktu

PRINCIPS COVID-19 antigēna testa komplekts (koloidālais zelts) ir koloidāla zelta imūnhromatogrāfijas tests. Testā tiek izmantotas COVID-19 antivielas (testa līnija T) un kazu anti-peles poliklonālās antivielas (kontroles līnija C), kas imobilizētas uz nitrocelulozes strēmeles. Bordo krāsas konjugāta spilventiņš satur koloidālo zeltu, kas konjugēts ar citu COVID-19 antivielu, kas konjugēta ar koloidālo zeltu. Kad parauga iedobei pievieno apstrādāto buferšķīdumu, kas satur paraugu, COVID-19 apvienosies ar COVID-19 antivielu konjugātu, veidojot antigēna un antivielu kompleksu. Šis komplekss ar kapilāru iedarbību migrē caur nitrocelulozes membrānu. Kad komplekss atbilst testa līnijas T antivielu COVID-19 līnijai, komplekss tiek noķerts, veidojot bordo krāsas joslu, kas apstiprina pozitīvu testa rezultātu. Krāsainas joslas trūkums testā nozīmē negatīvu testa rezultātu. Testa komplektā ir kvalitātes kontroles līnija (kontroles līnija C), kurai zelta etiķetes spilventiņā jābūt redzamai bordo krāsas joslai ar kazas anti-peles poliklonālām antivielām kopā ar koloidālo zelta konjugātu, neatkarīgi no krāsas jebkurā citā testa līnijā.

lietošana
Pirms testa ļaujiet testa kasetei, antigēna ekstrakcijas buferim, paraugam un kontrolierīcēm sasniegt līdz istabas temperatūru (15–30°C).1. Pirms paraugu ņemšanas pārliecinieties, ka mutē nav pārtikas atlikumu. Ja pacients tikko ir paēdis, ir nepieciešams noskalot kaklu vai iztīrīt zobus. Noņemiet tampona iepakojumu, turiet tamponu uz mēles, līdz gals ir pilns ar siekalām (vismaz divas minūtes).2. Novietojiet antigēna ekstrakcijas mēģeni uz darba virsmas. Turot antigēna ekstrakcijas bufera pudeli vertikāli uz leju, saspiediet pudeli, lai buferis brīvi pilētu antigēna ekstrakcijas mēģenē, nepieskaroties mēģenes malai, un pievienojiet visu antigēna ekstrakcijas šķīdumu (apmēram 450 ul) antigēna ekstrakcijas mēģenē.3. Ievietojiet paraugu tamponu antigēna ekstrakcijas mēģenē, kas iepriekš piepildīta ar antigēna ekstrakcijas buferi, un pagrieziet tamponu apmēram 10 reizes, vienlaikus piespiežot tampona galvu mēģenes sieniņai, lai atbrīvotu antigēnu tamponā, pēc tam ļaujiet tam nostāvēties apmēram 1 minūti.4. Izņemiet tamponu, vienlaikus saspiežot tampona galu, lai no tampona dabūtu pēc iespējas vairāk šķidruma. Izmetiet izlietotos tamponus saskaņā ar bioloģiski bīstamo atkritumu iznīcināšanas metodēm.5. Uzstādiet pilinātāju uz antigēna ekstrakcijas mēģenes un cieši aizveriet to un ļaujiet tam nostāvēties apmēram 1 minūti.6. Izņemiet testa kaseti no aizzīmogotā folijas maisiņa un izmantojiet to pēc iespējas ātrāk.7. Novietojiet testa ierīci uz tīras un līdzenas virsmas.8. Pievienojiet 3 pilienus (apmēram 100 ul) šķidruma maisījuma testa kartes parauga iedobei (vai izmantojiet pipeti, lai pievienotu 100 ul) un ieslēdziet taimeri.9. Sagaidiet reaģenta testa rezultātu. Rezultāti jānolasa 15 20 minūšu laikā. Neinterpretējiet rezultātu pēc 20 minūtēm.

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 85 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi