EVOLU Intelligent melns asinsspiediena mērītājs, 1 gb. | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

0 Atsauksmes

EVOLU Intelligent melns asinsspiediena mērītājs, 1 gb.

59,32€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Ar mūsdienīgu dizainu veidotais augšdelmam paredzētais asinsspiediena mērītājs. Komplektā ietilpst pats mērīšanas aparāts ar universālo manšeti 22-42, baterijām un ērtu uzglabāšanas somiņu kā arī ar lādēšanas adapteri.
Vairāk par produktu

Par produktu

Asinsspiediena mērītājā ir izmantota oscilometriskā asinsspiediena mērīšanas metode. Automātiskais elektroniskais asinsspiediena mērītājs ir paredzēts izmantošanai profesionāliem medicīnas darbiniekiem vai mājas apstākļos diastoliskā, sistoliskā asinsspiediena un pulsa kontrolei un parādīšanai pieaugušajiem ikreiz, kad ap kreiso augšdelmu tiek uzlikta manšete. Šo aparātu nevar izmantot pacientu transportēšanai un ķirurģiskai aprūpei. To var lietot tikai mājas apstākļos vai fiksētās vietās. 2 gadu garantija darbojas uz visām asinsspiediena mērītāja detaļām ar izņēmumu uz manšeti un baterijām, adapteri. Uz manšeti, adapteri un baterijām garantija nedarbojas!
sastāvs
Lietošanas instrukcija, aparāts, 4 sārmu baterijas, lādētājs, universālā (22-42cm) manšete, uzglabāšanas somiņa
lietošana
Lai veiktu mērījumu- nepieciešams atbilstoši norādēm uzvilkt manšeti. Ieslēgt ieslēgšanas pogu, pēc kura tas veiks mērījumu. Mērījuma laikā uz displeja mirgos sirsniņas formā simbols, tas nozīmē, ka tas cenšas uztvert aritmiju- ja pacientam šīs aritmijas nav- pēc mērījuma veikšanas šis simbols neuzrādīsies. Uz displeja tiks iegūta sekojoša informācija:Augšējais/ apakšējais asinsspiediena mērījums, pulssSvarīgi uzsvērt, ka kopā ar iegūtajiem rezultātiem parādās krāsu diagramma, kura ir saskaņā ar vispasaules Veselības organizācijas standartiem un rezultāti uzrādās kopā ar krāsām- zaļš- oranžs- sarkans.

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 53 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi