Lorozīvs ziede, 20 g | internetaptieka.lv
Lorozīvs ziede, 20 g | internetaptieka.lv
Lorozīvs ziede, 20 g | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

0 Atsauksmes

Lorozīvs ziede, 20 g

4,27€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Lorozīvs ziede, 20 g. Lorozīvu lieto deguna dobuma, aizdegunes gļotādas un kakla iekaisumu gadījumos, kā arī smaganu iekaisuma profilaksei. Lorozīvu ieteicams lietot deguna dobuma vai vai kakla iekaisumu sākumstadijā un rehabilitācijas periodā pēc rinovīrusu izraisītām respiratoro orgānu slimībām. Lorozīva lietošana mazina tūsku un gļotādas iekaisumu, tāpēc ir ieteicama profilaktiskos nolūkos ...
Vairāk par produktu

Par produktu

Lorozīvs ziede, 20 g. Lorozīvu lieto deguna dobuma, aizdegunes gļotādas un kakla iekaisumu gadījumos, kā arī smaganu iekaisuma profilaksei. Lorozīvu ieteicams lietot deguna dobuma vai vai kakla iekaisumu sākumstadijā un rehabilitācijas periodā pēc rinovīrusu izraisītām respiratoro orgānu slimībām. Lorozīva lietošana mazina tūsku un gļotādas iekaisumu, tāpēc ir ieteicama profilaktiskos nolūkos respiratoro slimību saasinājuma un infekciju epidēmijas laikā.
sastāvs
Lorozīvs satur tādas antibakteriālas vielas kā propolisu, mūmiju, ēteriskas eļļas, mentolu, kliņģerīšu tinktūru, 
lietošana
Lorizīvu lieto uzmanīgi ievietojot tūbas uzgali pēc iespējas dziļāk deguna dobumāun ieziežot nelielu daudzumu katrā nāsī. Profilaktiskos nolūkos Lorozīvu ieziežot deguna dobumā gļotādu 2-3 reizes dienā, pirms sastapšanās ar iespējamās slimības avotiem, tādiem kā sabiedriskais transports. Rehabilitācijas periodā un saslimšanas sākumstadijā Lorozīvu lieto 4-6 reizes diennaktī vai biežāk. Pārdozēšanas iespēja praktiski nepastāv.Kaklā Lorozīvu lieto, uzziežot uz mandelēm ar tūbas uzgaļa palīdzību vai arī izmantojot tamponu.Smaganu ieksuma gadījumā Lorozīvu lieto, uzklājot uz smaganām ar zobu birsti pēc zobu tīrīšanas un mutes dobuma skalošanas. 
ražotājs

Medicamina, Latvija

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 243 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi