Linex, 32 kapsulas
Linex, 32 kapsulas
Linex, 32 kapsulas
Linex, 32 kapsulas
Linex, 32 kapsulas
Linex, 32 kapsulas
Attēlam ir ilustratīva nozīme
Gremošanas sistēma

Linex, 32 kapsulas

Drīz būs

32 kapsulas
Kad būs? Gribu zināt pirmais!

Linex, 32 kapsulas Linex kapsulas satur trīs dažādu sugu dzīvotspējīgas liofilizētas pienskābās baktērijas, kuras ir daļa no normālās zarnu floras un ir iesaistītas zarnu mikrofloras radīšanā un tās līdzsvara un funkcijas uzturēšanā. Linex kapsulas lieto kā profilaktisku līdzekli vai palīglīdzekli caurejas, meteorisma un citu gremošanas traucējumu gadījumos, kad to iemesls ...

Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR SMARTPOST ITELLA PAKU TERMINĀLI VAI PAKU PUNKTU. Brīdinām, piegādes kavējas!

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem parīt, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Pirms zāļu lietošanas izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

par produktu

par produktu

Linex, 32 kapsulas Linex kapsulas satur trīs dažādu sugu dzīvotspējīgas liofilizētas pienskābās baktērijas, kuras ir daļa no normālās zarnu floras un ir iesaistītas zarnu mikrofloras radīšanā un tās līdzsvara un funkcijas uzturēšanā. Linex kapsulas lieto kā profilaktisku līdzekli vai palīglīdzekli caurejas, meteorisma un citu gremošanas traucējumu gadījumos, kad to iemesls ir: gremošanas trakta vīrusu un baktēriju infekcijas zīdaiņiem, bērniem un pusaudžiem (piemēram, rotavīrusu infekcija, ceļotāju caureja) terapija ar plaša spektra antibiotiskajiem un ķīmijterapeitiskajiem līdzekļiem vēdera dobuma un iegurņa orgānu apstarošana.

sastāvs

Aktīvās vielas: Enterococcus faecium, Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium infantis. 

lietošana
Zīdaiņiem un bērniem līdz 2 gadu vecumam: pa vienai kapsulai trīs reizes dienā. 2 - 12 gadus veciem bērniem: pa 1 - 2 kapsulām trīs reizes dienā. Pieaugušajiem un bērniem no 12 gadu vecuma: pa divām kapsulām trīs reizes dienā. Bērniem, kuri jaunāki par 6 gadiem, ārstēt caureju bez ārsta uzraudzības nav atļauts. Ja bērns nespēj vai nemāk norīt kapsulu, tā ir jāatver, saturs jāizber karotē un jāsamaisa ar nelielu daudzumu šķidruma. 
ražotājs

Sandoz d. d., Slovēnija

Skatīt reģistros