Voltaren Aktigo 140mg, 5 ārstnieciskie plāksteri | internetaptieka.lv
Voltaren Aktigo 140mg, 5 ārstnieciskie plāksteri | internetaptieka.lv
Voltaren Aktigo 140mg, 5 ārstnieciskie plāksteri | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Voltaren Aktigo 140mg, 5 ārstnieciskie plāksteri

Zīmols: Voltaren

14,88€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Voltaren Aktigo 140mg, 5 ārstnieciskie plāksteri Voltaren Aktigo ir zāles, kas mazina sāpes. Tās pieder zāļu grupai, ko sauc par "nesteroīdiem pretiekaisuma līdzekļiem" (NPL). Voltaren Aktigo lieto vietējai simptomātiskai un īstermiņa sāpju mazināšanai, kas saistītas ar traumu rezultātā gūtiem akūtiem roku vai kāju sastiepumiem, saspringumiem vai zilumiem, piemēram, sportistu traumas ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Voltaren Aktigo 140mg, 5 ārstnieciskie plāksteri Voltaren Aktigo ir zāles, kas mazina sāpes. Tās pieder zāļu grupai, ko sauc par "nesteroīdiem pretiekaisuma līdzekļiem" (NPL). Voltaren Aktigo lieto vietējai simptomātiskai un īstermiņa sāpju mazināšanai, kas saistītas ar traumu rezultātā gūtiem akūtiem roku vai kāju sastiepumiem, saspringumiem vai zilumiem, piemēram, sportistu traumas pusaudžiem no 16 gadu vecuma un pieaugušajiem. Ja pēc 7 dienām nejūtaties labāk vai jūtaties sliktāk, Jums jākonsultējas ar ārstu.
sastāvs
Aktīvās vielas: Diclofenacum natricum.  
lietošana
Uzklājiet vienu ārstniecisko plāksteri sāpīgajam apvidum divas reizes dienā - no rīta un vakarā. Maksimālā dienas deva ir 2 ārstnieciskie plāksteri dienā, pat ja ir vairāk kā viena traumēta vieta ko ārstēt. Ārstējiet vienlaicīgi tikai vienu sāpīgo vietu.  
ražotājs

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 88 reizes