Product
Thumb
Gremošanas sistēma

Kreon 10000 V, 50 kapsulas

Eur 10,00 50 kapsulas
daudzums
Kreon 10000 V, 50 kapsulas Kreon satur enzīmu salikumu, kuru sauc par pankreatīnu. Pankreatīns palīdz barības sagremošanā. Enzīmus iegūst no cūku aizkuņģa dziedzeriem.Kreon kapsulas satur mazas granulas, kuras lēni atbrīvo pankreatīnu Jūsu zarnās (kuņģa skābes rezistentas granulas, Minimikrosfēras).
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem parīt, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Pirms zāļu lietošanas izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

par produktu

par produktu
Kreon 10000 V, 50 kapsulas Kreon satur enzīmu salikumu, kuru sauc par pankreatīnu. Pankreatīns palīdz barības sagremošanā. Enzīmus iegūst no cūku aizkuņģa dziedzeriem. Kreon kapsulas satur mazas granulas, kuras lēni atbrīvo pankreatīnu Jūsu zarnās (kuņģa skābes rezistentas granulas, Minimikrosfēras).
sastāvs
Aktīvās vielas: Šī medikamenta aktīvā viela ir pankreatīns.Katra kapsula satur 150 mg pankreatīna (pancreatis pulvis), kas ir šādu gremošanas enzīmu maisījums:Amilāze 8 000 vienībasLipāze 10 000 vienībasProteāze 600 vienības 
lietošana
Deva tiek mērīta lipāzes vienībās. Lipāze ir viens no aizkuņģa dziedzera enzīmiem. Dažāda stipruma Kreon satur atšķirīgu daudzumu lipāzes.Vienmēr lietojiet Kreon tieši tādā devā, kā ārsts Jums stāstījis. 
ražotājs

Abbott Laboratories GmbH, Vācija.

Skatīt reģistros