Xymelin deguna pilieni, 10 ml | internetaptieka.lv
Xymelin deguna pilieni, 10 ml | internetaptieka.lv
Xymelin deguna pilieni, 10 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme
Xymelin deguna pilieni, 10 ml Xymelin 1 mg/ml deguna pilieni, šķīdums ir dzidrs, bezkrāsains šķīdums lietošanai degunā. Xymelin iedarbības rezultātā sašaurinās deguna gļotādas asinsvadi, kas novērš deguna aizlikumu un atvieglo elpošanu. Iedarbība iestājas 5 līdz 10 minūšu laikā un ilgst 10 līdz 12 stundas.  Xymelin 1 mg/ml varat lietot īslaicīgai deguna ...
Vairāk par produktu

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Xymelin deguna pilieni, 10 ml Xymelin 1 mg/ml deguna pilieni, šķīdums ir dzidrs, bezkrāsains šķīdums lietošanai degunā. Xymelin iedarbības rezultātā sašaurinās deguna gļotādas asinsvadi, kas novērš deguna aizlikumu un atvieglo elpošanu. Iedarbība iestājas 5 līdz 10 minūšu laikā un ilgst 10 līdz 12 stundas.  Xymelin 1 mg/ml varat lietot īslaicīgai deguna aizlikuma simptomātiskai ārstēšanai, ko izraisījušas iesnas vai deguna blakusdobuma iekaisums.  
sastāvs
Aktīvās vielas: Ksilometazolīna hidrohlorīds. 
lietošana
Pieaugušie un bērni no 10 gadu vecuma:Pa 2 līdz 3 pilieniem katrā nāsī, ne vairāk kā 3 reizes dienā. Lietot ne ilgāk kā 10 dienas. 
ražotājs

Takeda Nycomed AS, Norvēģija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 248 reizes