Ibumax 400 mg, 100 tabletes
Ibumax 400 mg, 100 tabletes
Ibumax 400 mg, 100 tabletes
Ibumax 400 mg, 100 tabletes
Attēlam ir ilustratīva nozīme
Sāpes un Saaukstēšanās

Ibumax 400 mg, 100 tabletes

Eur 7,26 100 tabletes
daudzums

Ibumax 400mg, 100 tabletes IBUMAX ir nesteroīds pretiekaisuma un pretsāpju līdzeklis. Tas iedarbojas uz metabolītiem, kas rada sāpes un iekaisumu. Tabletes atvieglo sāpes un dedzināšanas sajūtu, samazina apsārtumu, pietūkumu un drudzi. IBUMAX apvalkotās tabletes lieto īslaicīgai sāpju un drudža mazināšanai gripas un saaukstēšanās laikā, kā arī galvassāpju, muskulatūras un locītavu ...

Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR SMARTPOST ITELLA PAKU TERMINĀLI VAI PAKU PUNKTU. Brīdinām, piegādes kavējas!

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem pirmdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Pirms zāļu lietošanas izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

par produktu

par produktu

Ibumax 400mg, 100 tabletes IBUMAX ir nesteroīds pretiekaisuma un pretsāpju līdzeklis. Tas iedarbojas uz metabolītiem, kas rada sāpes un iekaisumu. Tabletes atvieglo sāpes un dedzināšanas sajūtu, samazina apsārtumu, pietūkumu un drudzi. IBUMAX apvalkotās tabletes lieto īslaicīgai sāpju un drudža mazināšanai gripas un saaukstēšanās laikā, kā arī galvassāpju, muskulatūras un locītavu sāpju, menstruālu un zobu sāpju, mīksto audu bojājumu muskuļu sastiepumu, locītavu izmežģījumu gadījumos. Tabletes var lietot arī migrēnas ārstēšanai un profilaksei. Tās var lietot pēcoperāciju un pēctraumu sāpīgu iekaisumu ārstēšanai. Ārsts var ordinēt IBUMAX apvalkotās tabletes arī citu simptomu ārstēšanai.

sastāvs

Aktīvās vielas: Ibuprofenum.  

lietošana
Ieteicamā deva IBUMAX 400 mg ir: Pieaugušajiem un bērniem vecākiem par 12 gadiem: 1 tablete, ja nepieciešams 1-3 reizes dienā. Maksimālā deva 24 stundu periodā ir 1200 mg. Ja bērniem un pusaudžiem šīs zāles jālieto ilgāk par 3 dienām, vai ja simptomi pastiprinās, jākonsultējas ar ārstu. Tabletes lietojamas kopā ar lielu šķidruma daudzumu. Ilgstoša lietošana tikai pēc ārsta norādījuma. Ārsts var ordinēt IBUMAX apvalkotās tabletes arī citādās devās. Vienmēr sekojiet ārsta norādījumiem. 
ražotājs

Vitabalans

Skatīt reģistros