Hexicon vaginālie supozitoriji, 10 gab. | internetaptieka.lv
Hexicon vaginālie supozitoriji, 10 gab. | internetaptieka.lv
Hexicon vaginālie supozitoriji, 10 gab. | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Hexicon vaginālie supozitoriji, 10 gab.

10,02€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Hexicon vaginālie supozitoriji, 10 gab. Hexicon ir zāles vietējai lietošanai, uzrāda antiseptisku (pretmikrobu un pretprotozoju) iedarbību. seksuāli transmisīvo (venērisko) slimību (sifiliss, gonoreja, trihomonoze, hlamidioze, ureaplazmoze) profilakse infekciju profilakse ginekoloģijā un dzemdniecībā pirms dzemdībām un abortiem pirms un pēc dzemdes kakla diatermokoagulācijas (ārstēšana ar piededzināšanu) bakteriālas vaginozes (normālās maksts mikrofloras pārmaiņas) ...
Vairāk par produktu

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Hexicon vaginālie supozitoriji, 10 gab. Hexicon ir zāles vietējai lietošanai, uzrāda antiseptisku (pretmikrobu un pretprotozoju) iedarbību. seksuāli transmisīvo (venērisko) slimību (sifiliss, gonoreja, trihomonoze, hlamidioze, ureaplazmoze) profilakse infekciju profilakse ginekoloģijā un dzemdniecībā pirms dzemdībām un abortiem pirms un pēc dzemdes kakla diatermokoagulācijas (ārstēšana ar piededzināšanu) bakteriālas vaginozes (normālās maksts mikrofloras pārmaiņas) specifisku un nespecifisku kolpītu (maksts gļotādas iekaisums) lokāla ārstēšana.
sastāvs
Aktīvās vielas: Hlorheksidīna diglukonāts. Viens supozitorijs satur 16 mg hlorheksidīna diglukonāta. 
lietošana
Izņemt supozitoriju no kontūriepakojuma (sagriežot iepakojumu ar šķērēm). Pēc iespējas dziļāk ievadīt supozitoriju makstī. Ārstēšana: 1 supozitorijs 2 reizes diennaktī 7-10 dienas, atkarībā no slimības rakstura. Seksuāli transmisīvo (venērisko) slimību profilakse: 1 supozitorijs ne vēlāk kā 2 stundas pēc neaizsargāta dzimumakta. 
ražotājs

Ņižfarm, Krievija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 255 reizes