Clotrimazol krēms, 20 g | internetaptieka.lv
Clotrimazol krēms, 20 g | internetaptieka.lv
Clotrimazol krēms, 20 g | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Clotrimazol krēms, 20 g

Zīmols: Clotrimazol
2,56€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Clotrimazol krēms, 20 g Clotrimazolum GSK 10 mg/g krēms ir paredzēts lokālai lietošanai. Tas satur aktīvo vielu klotrimazolu, kas iznīcina lielāko daļu sēnīšu, kuras izraisa infekcijas cilvēkiem. Klotrimazols pieder pie imidazola atvasinājumu grupas. Zāles ir īpaši efektīvas pret raugveida sēnītēm un dermatofītiem. Clotrimazolum krēmu lieto lokālai ārstēšanai šādos gadījumos: plaukstu ...
Vairāk par produktu

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Clotrimazol krēms, 20 g Clotrimazolum GSK 10 mg/g krēms ir paredzēts lokālai lietošanai. Tas satur aktīvo vielu klotrimazolu, kas iznīcina lielāko daļu sēnīšu, kuras izraisa infekcijas cilvēkiem. Klotrimazols pieder pie imidazola atvasinājumu grupas. Zāles ir īpaši efektīvas pret raugveida sēnītēm un dermatofītiem. Clotrimazolum krēmu lieto lokālai ārstēšanai šādos gadījumos: plaukstu un pēdu, ķermeņa, apakšstilbu un kāju ādas sēnīšu infekcijas, ko izraisa dermatofīti, klijveida ēde (pityriasis versicolor), ārējo dzimumorgānu (kaunuma lūpu, priekšādiņas un dzimumlocekļa galviņas) ādas un gļotādas infekcijas, ko izraisa raugveida sēnītes (šīs infekcijas sauc arī par kandidozēm).
sastāvs
Aktīvās vielas: Aktīvā viela: 10 mg klotrimazola 
lietošana
Vienmēr lietojiet Clotrimazolum GSK krēmu tieši tā, kā norādīts šajā instrukcijā. Ja Jums rodas kādi jautājumi, vaicājiet ārstam vai farmaceitam.Zāles paredzētas lokālai lietošanai uz ādas.Krēmu 2-3 reizes dienā plānā kārtiņā uzziež slimajām ādas vai gļotādas vietām un viegli iemasē; krēms jāuzklāj uz visām inficētajām vietām vienlaikus.Ārstēšanas ilgums: zāles jālieto 2 – 4 nedēļas ilgi, pat ja simptomi izzuduši. Terapijas pārtraukšana var izraisīt infekcijas atkārtošanos.Ja pēc 7 dienu ilgas terapijas simptomi pasliktinās vai nemazinās, konsultējieties ar ārstu.Nav pieejami atbilstoši dati par klotrimazola krēma lietošanu bērniem.Ja Jums liekas, ka zāļu iedarbība ir par stipru vai par vāju, konsultējieties ar ārstu. 
ražotājs

GlaxoSmithKline Pharmaceuticals S.A., Polija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 720 reizes