Clotrimazol krēms, 20 g | internetaptieka.lv
Clotrimazol krēms, 20 g | internetaptieka.lv
Clotrimazol krēms, 20 g | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Clotrimazol krēms, 20 g

Zīmols: Clotrimazol

2,56€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Clotrimazol krēms, 20 g Clotrimazolum GSK 10 mg/g krēms ir paredzēts lokālai lietošanai. Tas satur aktīvo vielu klotrimazolu, kas iznīcina lielāko daļu sēnīšu, kuras izraisa infekcijas cilvēkiem. Klotrimazols pieder pie imidazola atvasinājumu grupas. Zāles ir īpaši efektīvas pret raugveida sēnītēm un dermatofītiem. Clotrimazolum krēmu lieto lokālai ārstēšanai šādos gadījumos: plaukstu ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Ātra piegāde jau 22. jūlijā

Bezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem no 9,99€.

Piegādājam / Tarnime / Pristatome

Pakomāti Pakomāti
Kurjers Kurjers
Saņemt Aptiekā Saņemt Aptiekā
Ekspress piegāde Rīgā Ekspress piegāde Rīgā

100% Droši maksājumi!

AS Citadele banka
Luminor Bank AS
Revolut Bank UAB
SEB Banka AS
Swedbank AS
Google Pay
Apple Pay
mastercard
visa

Par produktu

Clotrimazol krēms, 20 g Clotrimazolum GSK 10 mg/g krēms ir paredzēts lokālai lietošanai. Tas satur aktīvo vielu klotrimazolu, kas iznīcina lielāko daļu sēnīšu, kuras izraisa infekcijas cilvēkiem. Klotrimazols pieder pie imidazola atvasinājumu grupas. Zāles ir īpaši efektīvas pret raugveida sēnītēm un dermatofītiem. Clotrimazolum krēmu lieto lokālai ārstēšanai šādos gadījumos: plaukstu un pēdu, ķermeņa, apakšstilbu un kāju ādas sēnīšu infekcijas, ko izraisa dermatofīti, klijveida ēde (pityriasis versicolor), ārējo dzimumorgānu (kaunuma lūpu, priekšādiņas un dzimumlocekļa galviņas) ādas un gļotādas infekcijas, ko izraisa raugveida sēnītes (šīs infekcijas sauc arī par kandidozēm).
sastāvs
Aktīvās vielas: Aktīvā viela: 10 mg klotrimazola 
lietošana
Vienmēr lietojiet Clotrimazolum GSK krēmu tieši tā, kā norādīts šajā instrukcijā. Ja Jums rodas kādi jautājumi, vaicājiet ārstam vai farmaceitam.Zāles paredzētas lokālai lietošanai uz ādas.Krēmu 2-3 reizes dienā plānā kārtiņā uzziež slimajām ādas vai gļotādas vietām un viegli iemasē; krēms jāuzklāj uz visām inficētajām vietām vienlaikus.Ārstēšanas ilgums: zāles jālieto 2 – 4 nedēļas ilgi, pat ja simptomi izzuduši. Terapijas pārtraukšana var izraisīt infekcijas atkārtošanos.Ja pēc 7 dienu ilgas terapijas simptomi pasliktinās vai nemazinās, konsultējieties ar ārstu.Nav pieejami atbilstoši dati par klotrimazola krēma lietošanu bērniem.Ja Jums liekas, ka zāļu iedarbība ir par stipru vai par vāju, konsultējieties ar ārstu. 
ražotājs

GlaxoSmithKline Pharmaceuticals S.A., Polija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 661 reizes