Efferalgan 500 mg putojošās tabletes, 16 gb. | internetaptieka.lv
Efferalgan 500 mg putojošās tabletes, 16 gb. | internetaptieka.lv
Efferalgan 500 mg putojošās tabletes, 16 gb. | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Efferalgan 500 mg putojošās tabletes, 16 gb.

Zīmols: Efferalgan
4,95€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Efferalgan ir zāles vieglu un vidēji stipru sāpju un/vai drudža ārstēšanai.Efferalgan ir putojošo tablešu veidā, kas nozīmē to, ka tiklīdz Jūs to izšķīdināt ūdenī, tās ātrāk nekā parasta tablete atvieglo sāpes.Efferalgan var izmantot, ja Jums ir galvassāpes, zobu sāpes, iekaisis kakls, muskuļu sāpes un sāpīgas menstruācijas. Tas arī samazina temperatūru un atvieglo saaukstēšanās un gripas simptomus. 
Vairāk par produktu

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Efferalgan ir zāles vieglu un vidēji stipru sāpju un/vai drudža ārstēšanai. Efferalgan ir putojošo tablešu veidā, kas nozīmē to, ka tiklīdz Jūs to izšķīdināt ūdenī, tās ātrāk nekā parasta tablete atvieglo sāpes. Efferalgan var izmantot, ja Jums ir galvassāpes, zobu sāpes, iekaisis kakls, muskuļu sāpes un sāpīgas menstruācijas. Tas arī samazina temperatūru un atvieglo saaukstēšanās un gripas simptomus.Nelietojiet Efferalgan šādos gadījumos-        ja Jums ir alerģija (paaugstināta jutība) pret paracetamolu vai kādu citu (6. punktā minēto) šo zāļu sastāvdaļu;-        ja Jums ir smaga aknu slimība.

lietošana
Pieaugušie un bērni, kuru ķermeņa masa ir 50 kg un vairāk (aptuveni 15 gadus veci un vecāki) 1 vai 2 putojošās tabletes, ko lieto pēc 4 stundām. Diennaktī nelietojiet vairāk nekā 6 putojošās tabletes (3 g paracetamola).
ražotājs

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 66 reizes