Ibufen, 100 g suspensija iekšķīgai lietošanai | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ibufen, 100 g suspensija iekšķīgai lietošanai

Drīz būs

Ibufen satur ibuprofēnu, kas pieder nesteroīdo pretiekaisuma līdzekļu (NPL) grupai. Ibufen suspensija iekšķīgai lietošanai zīdaiņiem un bērniem ir jālieto šādos gadījumos: dažādu iemeslu drudzis (arī vīrusu infekciju un pēcvakcinācijas reakciju laikā); dažādas izcelsmes vieglas un vidēji spēcīgas sāpes: galvassāpes, kakla iekaisums un muskuļu sāpes, piemēram, vīrusu infekciju laikā; muskuļu sāpes ...
Vairāk par produktu

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Ibufen satur ibuprofēnu, kas pieder nesteroīdo pretiekaisuma līdzekļu (NPL) grupai. Ibufen suspensija iekšķīgai lietošanai zīdaiņiem un bērniem ir jālieto šādos gadījumos: dažādu iemeslu drudzis (arī vīrusu infekciju un pēcvakcinācijas reakciju laikā); dažādas izcelsmes vieglas un vidēji spēcīgas sāpes: galvassāpes, kakla iekaisums un muskuļu sāpes, piemēram, vīrusu infekciju laikā; muskuļu sāpes un osteoartrīta radītas sāpes, sāpes lokomotorajā sistēmā pēc traumas (savainojumi, sastiepumi), mīksto audu sāpes pēc traumas, sāpes pēc operācijas, zobu sāpes, sāpes pēc zoba ekstrakcijas, ar zobu šķilšanos saistītas sāpes, galvassāpes, ausu sāpes un vidusauss iekaisums.
sastāvs
Aktīvās vielas: 5 ml suspensijas satur 100 mg ibuprofen 
lietošana
Jālieto iekšķīgi.Lai iegūtu homogēnu suspensiju, pirms lietošanas sakratīt.Šīs zāles ir jālieto pēc ēšanas.Iekšķīgi lietojamas Ibufen dienas devas lielums ir 20 - 30 mg/kg ķermeņa masas. 
ražotājs

MEDANA PHARMA S A, Polija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 120 reizes