Product
Thumb
Attēlam ir ilustratīva nozīme
Sāpes un Saaukstēšanās

Ibuprofen Lannacher (ibuprofēns) 400 mg, 10 tabletes

Eur 1,64 10 tabletes
daudzums
Ibuprofen Lannacher 400 mg, 10 tabletes Ibuprofen Lannacher 400 mg apvalkotās tabletes satur aktīvo vielu ibuprofēnu, kas pieder tā saucamajai nesteroīdo pretiekaisuma līdzekļu (NPL) grupai. Ibuprofēns mazina sāpes, pazemina temperatūru un samazina iekaisumu. Jūs varat izmantot Ibuprofen Lannacher 400 mg, lai: īslaicīgi mazinātu sāpes un iekaisumu, samazinātu saaukstēšanās vai gripas ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem parīt, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Pirms zāļu lietošanas izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

par produktu

par produktu
Ibuprofen Lannacher 400 mg, 10 tabletes Ibuprofen Lannacher 400 mg apvalkotās tabletes satur aktīvo vielu ibuprofēnu, kas pieder tā saucamajai nesteroīdo pretiekaisuma līdzekļu (NPL) grupai. Ibuprofēns mazina sāpes, pazemina temperatūru un samazina iekaisumu. Jūs varat izmantot Ibuprofen Lannacher 400 mg, lai: īslaicīgi mazinātu sāpes un iekaisumu, samazinātu saaukstēšanās vai gripas simptomus, mazinātu drudzi, tostarp temperatūras paaugstināšanos pēc vakcinācijas. Ibuprofen Lannacher 400 mg ir efektīvs: galvassāpju mazināšanai, muskuļu un locītavu sāpju gadījumā, menstruāciju un zobu sāpju gadījumā, mīksto audu bojājuma, muskuļu sasprindzinājuma un locītavu izmežģījuma gadījumā, migrēnas ārstēšanai un profilaksei, lai ārstētu sāpīgu pēcoperācijas un posttraumatisku iekaisumu.
sastāvs
Aktīvās vielas: Ibuprofenum.  
lietošana
Lieto iekšķīgi ēšanas laikā vai pēc tās, uzdzerot pietiekami daudz šķidruma. Tableti var sadalīt vienādās devās. 
ražotājs

G.L. Pharma GmbH, Austrija

Skatīt reģistros