Persen Forte, 20 cietās kapsulas
Persen Forte, 20 cietās kapsulas
Persen Forte, 20 cietās kapsulas
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Persen Forte, 20 cietās kapsulas

7,71€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Persen forte ir augu preparāts ar vieglu nomierinošu iedarbību. Baldriāna saknēm ir raksturīga nomierinoša iedarbība. Tās atvieglo nervu spriedzes simptomus. Bezmiega gadījumā tās palīdz iemigt. Melisas lapas papildina šo zāļu nomierinošo iedarbību. Nomierinošajos augu preparātos piparmētras lapas tradicionāli lieto kopā ar baldriāna saknēm. Persen forte kapsulas ir piemērotas pirmajam solim ...

Vairāk par produktu

Pirms zāļu lietošanas izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Piegāde
Smartpost Itella tīkls
Smartpost Itella tīkls - 28. septembris. Bezmaksas
Ekspress ar ZITICITY kurjeru Rīgā
Ekspress ar ZITICITY kurjeru Rīgā - 27. septembris. 1,99€
Saņemt Aptiekā
Saņemt Aptiekā - Bezmaksas
Latvijas Pasta pakomāts
Latvijas Pasta pakomāts - 28. septembris. Bezmaksas *
Kurjers
Kurjers - 28. septembris. Bezmaksas *
Vakara piegāde (18:00 - 22:00)
Vakara piegāde (18:00 - 22:00) - 28. septembris. Bezmaksas *
Latvijas Pasta nodaļa
Latvijas Pasta nodaļa - 28. septembris. Bezmaksas *
* Bezmaksas piegāde pirkumiem no 10€. Citiem - 0.99€.

100% Droši maksājumi!

Swedbank
SEB
Citadele
Luminor
mastercard
visa

par produktu

Persen forte ir augu preparāts ar vieglu nomierinošu iedarbību. Baldriāna saknēm ir raksturīga nomierinoša iedarbība. Tās atvieglo nervu spriedzes simptomus. Bezmiega gadījumā tās palīdz iemigt. Melisas lapas papildina šo zāļu nomierinošo iedarbību. Nomierinošajos augu preparātos piparmētras lapas tradicionāli lieto kopā ar baldriāna saknēm. Persen forte kapsulas ir piemērotas pirmajam solim, ārstējot vieglus traucējumus, kad spēcīgāku nomierinošo līdzekļu lietošana nav racionāla. Persen forte ir ieteicams vieglas pārejošas garīgas spriedzes atvieglošanai (kā dienas sedatīvs garīgas spriedzes, nemiera un uzbudināmības gadījumos) un/vai gadījumos, kad ir īslaicīgi traucēta spēja iemigt.

sastāvs

Aktīvās vielas: Menthae piperitae extractum siccum, Melissae folii extractum siccum, Valerianae radicis extractum siccum.  

lietošana
Pieaugušie un pusaudži no 12 gadu vecuma - garīgas spriedzes, nemiera vai uzbudināmības gadījumos ir jālieto pa 2 Persen forte kapsulām 2 reizes dienā. Bezmiega gadījumā 2 Persen forte kapsulas ir jālieto 1 stundu pirms gulētiešanas. Kapsulas ir jālieto, uzdzerot nedaudz ūdens, neatkarīgi no ēdienreizēm. Persen forte iedarbība sākas pakāpeniski. Lai panāktu optimālu terapijas efektivitāti, preparātu ir ieteicams nepārtraukti lietot vismaz 2 nedēļas. Terapijas ilgums nav ierobežots. Zāļu atkarības vai abstinences simptomi neparādās pat pēc ilgstošas terapijas ar ieteiktajām Persen forte devām. Ja pēc 14 dienām simptomi pastiprinās vai nesamazinās, konsultējieties ar ārstu. 
ražotājs

Lek Pharmaceuticals d.d., Slovēnija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 95 reizes