Tonsilotren, 60 tabletes | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Tonsilotren, 60 tabletes

10,37€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Tonsilotren ir homeopātiskas zāles.Hronisks un hroniski recidivējošs tonsilīts (drudzis, rīkles apsārtums, dedzinoša sajūta un mandeļu pietūkums, apgrūtināta rīšana, durošas sāpes, kas izstaro līdz ausīm, kakla limfmezglu pietūkums), palielinātas mandeles (mandeļu hiperplāzija), kā arī kompleksā terapija pēc mandeļu izoperēšanas. Katarālās angīnas gadījumā zāles var lietot kopā ar citiem līdzekļiem kā uzturošo ...
Vairāk par produktu

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Tonsilotren ir homeopātiskas zāles.Hronisks un hroniski recidivējošs tonsilīts (drudzis, rīkles apsārtums, dedzinoša sajūta un mandeļu pietūkums, apgrūtināta rīšana, durošas sāpes, kas izstaro līdz ausīm, kakla limfmezglu pietūkums), palielinātas mandeles (mandeļu hiperplāzija), kā arī kompleksā terapija pēc mandeļu izoperēšanas. Katarālās angīnas gadījumā zāles var lietot kopā ar citiem līdzekļiem kā uzturošo terapiju.
sastāvs
Aktīvās vielas ir: Atropinum sulfuricum D5 12,5 mg, Hepar sulfuris D3 10 mg,Kalium bichromicum D4 50 mg, Silicea D2 5 mg, Mercurius bijodatus D8 25 mg katrā tabletē (250 mg);Citas sastāvdaļas: laktozes monohidrāts, saharoze, magnija stearāts.
lietošana
Ieteicamā deva ir:PieaugušieAkūtos gadījumos lieto pa 1 tabletei katru stundu (ne vairāk kā 6 tabletes dienā), līdz novēro uzlabošanos. Tālākai ārstēšanai lieto pa 1–2 tabletēm 3 reizes dienā.Hroniski un hroniski recidivējošu saslimšanu gadījumos lieto pa 1-2 tabletēm 3 reizes dienā.Palielinātu mandeļu gadījumā lieto pa 1 tabletei 3 reizes dienā.
ražotājs

Deutsche Homöopathie-Union, Vācija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 168 reizes