novo-passit
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Novo-Passit 200 mg, 10 tabletes

5,68€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Novo-Passit 200 mg, 10 tabletes Šīs zāles ir gvaifenezīna un ārstniecības augu komplekss ar nomierinošu iedarbību. Gvaifenezīns likvidē bailes un uztraukumu un atslābina skeleta (šķērssvītroto) muskulatūru. Novo-Passit lieto, lai ārstētu nemieru, bailes, grūtsirdību, nogurumu, paaugstinātu uzbudināmību, samazinātu koncentrēšanās spēju, bezmiegu un nespēku; atmiņas traucējumus. Novo-Passit var lietot kā papildlīdzekli migrēnas ...
Vairāk par produktu

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Novo-Passit 200 mg, 10 tabletes Šīs zāles ir gvaifenezīna un ārstniecības augu komplekss ar nomierinošu iedarbību. Gvaifenezīns likvidē bailes un uztraukumu un atslābina skeleta (šķērssvītroto) muskulatūru. Novo-Passit lieto, lai ārstētu nemieru, bailes, grūtsirdību, nogurumu, paaugstinātu uzbudināmību, samazinātu koncentrēšanās spēju, bezmiegu un nespēku; atmiņas traucējumus. Novo-Passit var lietot kā papildlīdzekli migrēnas terapijā, nervu sistēmas pārslodzes izraisītu galvassāpju, psihosomatisku asinsvadu traucējumu ar neirocirkulāru distoniju, neirogēnas dabas krampju un klimaktēriskā sindroma gadījumā. Novo-Passit lieto funkcionālu kuņģa-zarnu trakta traucējumu, dispeptiska sindroma bez organiskiem bojājumiem, kairinātas resnās zarnas sindroma un organisku slimību, ar acīmredzamām neirozes pazīmēm, papildterapijā. Novo-Passit lieto ādas slimību ar niezi (atopiska ekzēma, nātrene u. c. ) gadījumā.
sastāvs
Aktīvās vielas ir Novo Passit sausais ekstrakts un gvaifenezīns. Katra tablete satur 157,5 mg Novo Passit sausā ekstrakta, kas sastāv no parastā apiņa, divirbuļu vilkābeles, divšķautņu asinszāles, ārstniecības melisas, melnā plūškoka un ārstniecības baldriāna, un 200 mg gvaifenezīna.
lietošana
Vienmēr lietojiet šīs zāles tieši tā, kā aprakstīts šajā instrukcijā vai kā ārsts vai farmaceits Jums teicis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam.Pieaugušajiem un bērniem, kuri vecāki par 12 gadiemJa ārsts nav noteicis savādāk, tad ieteicamā deva ir 1 apvalkotā tablete 3 reizes dienā. Ja nepieciešams, devu var palielināt līdz 2 tabletēm 3 reizes dienā.Ja ir stiprs nogurums un miegainība, ieteicams samazināt rīta un dienas devu uz pusi - līdz 1/2 tabletei, bet vakarā lietot 1 tableti.Devu var mainīt atkarībā no pacienta atbildes reakcijas. Starplaiks starp lietošanas reizēm 4‑6 stundas. Ja Jums liekas, ka Novo-Passit iedarbība ir par stipru vai par vāju, konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu. Ja 7 dienu laikā Jūsu stāvoklis pasliktinās un simptomi nesamazinās, lūdzu, konsultējieties ar ārstu.Zāles jānorij, uzderot ūdeni, tēju vai augļu sulu, bet ne greipfrūtu sulu. Ja esat lietojis Novo-Passit vairāk nekā noteiktsJa Jūs esat lietojis vairāk Novo-Passit nekā noteikts, sazinieties ar ārstu vai tuvāko neatliekamās palīdzības nodaļu. Pārdozēšanas gadījumā sākotnēji ir centrālās sistēmas nomākums un miegainība. Vēlāk var rasties slikta dūša, muskuļu vājums, sāpes locītavās un spiediena sajūta pakrūtē. Ja esat aizmirsis lietot Novo-Passit Nelietojiet dubultu devu, lai aizvietotu aizmirsto devu. Ja Jums ir kādi jautājumi par šo zāļu lietošanu, jautājiet ārstam vai farmaceitam. 
ražotājs

Teva Czech Industries s.r.o., Čehija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 146 reizes