Ortofēna gels, 40 g | internetaptieka.lv
Ortofēna gels, 40 g | internetaptieka.lv
Ortofēna gels, 40 g | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Ortofēna gels, 40 g

Zīmols: Ortofen

6,40€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Ortofēna 50mg/g gela aktīvā viela nātrija diklofenaks ir nesteroīds pretiekaisuma un pretsāpju līdzeklis, kura darbības mehānisms ir saistīts ar prostaglandīnu biosintēzes kavēšanu. Tas mazina sāpes un pazemina iekaisuma radīto temperatūru. Terapeitiskās indikācijas: locītavu un mugurkaulāja deģeneratīvas slimības, iekaisumi un tūskas (gan locītavu, gan mīksto audu), reimatiskas slimības, sporta un sadzīves ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Ortofēna 50mg/g gela aktīvā viela nātrija diklofenaks ir nesteroīds pretiekaisuma un pretsāpju līdzeklis, kura darbības mehānisms ir saistīts ar prostaglandīnu biosintēzes kavēšanu. Tas mazina sāpes un pazemina iekaisuma radīto temperatūru. Terapeitiskās indikācijas: locītavu un mugurkaulāja deģeneratīvas slimības, iekaisumi un tūskas (gan locītavu, gan mīksto audu), reimatiskas slimības, sporta un sadzīves traumas - sāpju gadījumos.
sastāvs
Aktīvās vielas: Nātrija diklofenaks (Diclofenacum natricum) 50 mg/g. 
lietošana
Sāpīgajai vietai uzliek 2 – 4 g gela (virsmas laukumam 400 – 800 cm2) un viegli iemasē ādā.Procedūru var atkārtot 3 – 4 reizes dienā. Ārstēšanās ilgums līdz 14 dienām (osteoartrīta ārstēšanas gadījumā līdz 28 dienām).Gados veciem cilvēkiem, pacientiem ar nieru darbības traucējumiem un pacientiem ar aknu darbības traucējumiem Ortofēna 50 mg/g gelu jālieto uzmanīgi, jo zāļu aktīvā viela tiek metabolizēta aknās. Pēc gela uzklāšanas nomazgāt rokas, ja vien tas nav ārstējamais rajons. 
ražotājs

SIA LMP, Latvija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 104 reizes