Toning-UP, 60 tabletes | internetaptieka.lv
Toning-UP, 60 tabletes | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Toning-UP, 60 tabletes

8,19€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Toning-up ir ārstniecības augu līdzeklis, kas indicēts kā papildlīdzeklis asinsrites traucējumu, vieglas vai vidēji smagas sirds mazspējas, vieglu, neirotiskas izcelsmes sirds ritma traucējumu, sirds slimību (kas saistītas ar novecošanu), galvenokārt pavājinātas sirds muskuļa kontraktilitātes un viegla noguruma, ārstēšanai. Ja pēc 2 nedēļām Jūs nejūtat uzlabojumu vai jūtaties sliktāk, Jums jākonsultējas ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Toning-up ir ārstniecības augu līdzeklis, kas indicēts kā papildlīdzeklis asinsrites traucējumu, vieglas vai vidēji smagas sirds mazspējas, vieglu, neirotiskas izcelsmes sirds ritma traucējumu, sirds slimību (kas saistītas ar novecošanu), galvenokārt pavājinātas sirds muskuļa kontraktilitātes un viegla noguruma, ārstēšanai. Ja pēc 2 nedēļām Jūs nejūtat uzlabojumu vai jūtaties sliktāk, Jums jākonsultējas ar savu ārstu.
sastāvs
Aktīvās vielas: Crataegi folium cum flores, Crataegi fructus, Leonuri cardiacae herba, Meliloti herba. 
lietošana
Vienmēr lietojiet Toning-up tieši tā, kā ārsts Jums stāstījis, vai arī kā norādīts šajā lietošanas instrukcijā. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam. 1 – 2 tabletes 2 – 3 reizes dienā, lietojot pirms ēdienreizēm. Nav īpašu norādījumu par devām gados vecākiem pacientiem un pacientiem ar aknu un/vai nieru darbības traucējumiem – var lietot parasto devu. Terapijas ilgums arī nav ierobežots šajās pacientu grupās.   
ražotājs

Innovative and Implementation Pharmaceutical Laboratory Labofarm, Polija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 53 reizes