Duphalac Fruit 667mg/ml šķīdums iekšķīgai lietošanai paciņās 15ml, 20 gb. | internetaptieka.lv
Duphalac Fruit 667mg/ml šķīdums iekšķīgai lietošanai paciņās 15ml, 20 gb. | internetaptieka.lv
Duphalac Fruit 667mg/ml šķīdums iekšķīgai lietošanai paciņās 15ml, 20 gb. | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Duphalac Fruit 667mg/ml šķīdums iekšķīgai lietošanai paciņās 15ml, 20 gb.

Zīmols: Duphalac

10,07€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Kas ir Duphalac FruitDuphalac Fruit satur caureju veicinošu līdzekli, ko sauc par laktulozi. Saistot ūdeni zarnās, tas mīkstina un atvieglo vēdera izeju. Laktuloze organismā neuzsūcas. Kādam nolūkam lieto Duphalac FruitDuphalac Fruit lieto simptomātiska aizcietējuma ārstēšanai (neregulāra zarnu darbība, cieti un sausi izkārnījumi) un, lai veicinātu mīkstu vēdera izeju. Piemēram: ja Jums ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Ātra piegāde jau Šodien

Bezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem no 9,99€.

Piegādājam / Tarnime / Pristatome

Pakomāti Pakomāti
Kurjers Kurjers
Saņemt Aptiekā Saņemt Aptiekā
Ekspress piegāde Rīgā Ekspress piegāde Rīgā

100% Droši maksājumi!

AS Citadele banka
Luminor Bank AS
Revolut Bank UAB
SEB Banka AS
Swedbank AS
Google Pay
Apple Pay
mastercard
visa

Par produktu

Kas ir Duphalac FruitDuphalac Fruit satur caureju veicinošu līdzekli, ko sauc par laktulozi. Saistot ūdeni zarnās, tas mīkstina un atvieglo vēdera izeju. Laktuloze organismā neuzsūcas. Kādam nolūkam lieto Duphalac FruitDuphalac Fruit lieto simptomātiska aizcietējuma ārstēšanai (neregulāra zarnu darbība, cieti un sausi izkārnījumi) un, lai veicinātu mīkstu vēdera izeju. Piemēram: ja Jums ir hemoroīdi, ja Jums ir veiktas ķirurģiskas operācijas taisnajā vai resnajā zarnā.Ja pēc dažām dienām nejūtaties labāk vai jūtaties sliktāk, Jums jākonsultējas ar ārstu.

sastāvs

Aktīvā viela ir laktuloze.Viena paciņa Duphalac Fruit šķīduma iekšķīgai lietošanai satur 15 ml šķīduma, kas atbilst 10 g laktulozes.Viens ml Duphalac Fruit šķīduma iekšķīgai lietošanai satur 667 mg laktulozes.Duphalac Fruit šķīdums iekšķīgai lietošanai satur plūmju aromatizētāju. Aromatizētājs satur propilēnglikolu (E1520).

lietošana
Vienmēr lietojiet šīs zāles tieši tā, kā aprakstīts šajā instrukcijā vai kā ārsts vai farmaceits Jums teicis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam. Lietojiet devu katru dienu vienā un tajā pašā laikā. Norijiet nekavējoties. Neturiet mutē. Jūs varat lietot Duphalac Fruit šķīdumu iekšķīgai lietošanai neatšķaidītu vai atšķaidītu kādā šķidrumā. Ja lietojat Duphalac Fruit, kas ir pudelēs, izmantojiet pievienoto mērglāzi.Ja lietojat Duphalac Fruit vienas devas paciņās pa 15 ml, noplēsiet paciņas augšējo stūri un nekavējoties izlietojiet saturu. DevasDevu var lietot vienreiz dienā, piemēram, brokastu laikā, vai dienas devu sadalīt divās lietošanas reizēs. Pēc dažu dienu lietošanas sākuma devu var pielāgot uzturošajai devai, ņemot vērā terapeitisko atbildes reakciju. Lai sāktos terapeitiskā iedarbība, vajadzīgas dažas (2-3 dienas) ārstēšanas dienas. Duphalac Fruit šķīdums pudelēs vai 15 ml paciņās: Pacients Sākuma deva Uzturošā dienas deva Pieaugušie un pusaudži 15-45 ml(10-30 g laktulozes), atbilst 1-3 paciņām 15-30 ml(10-20 g laktulozes), atbilst 1-2 paciņāmBērni (7-14 gadi) 15 ml(10 g laktulozes), atbilst 1 paciņai 10-15 ml(7-10 g laktulozes), atbilst 1 paciņai*Bērni (1-6 gadi) 5-10 ml(3-7 g laktulozes) 5-10 ml(3-7 g laktulozes)Zīdaiņi līdz 1 gadam līdz 5 ml(līdz 3 g laktulozes) līdz 5 ml(līdz 3 g laktulozes) * Ja uzturošā deva ir mazāka nekā 15 ml, jāizmato Duphalac Fruit pudelēs. Lietošana bērniemPrecīzai devas noteikšanai zīdaiņiem un bērniem līdz 7 gadu vecumam jālieto Duphalac Fruit pudelēs. Caureju veicinošus līdzekļus bērniem, zīdaiņiem un maziem bērniem nozīmē tikai izņēmuma gadījumos un to lietošanai jānotiek ārsta uzraudzībā.Bez ārsta konsultācijas un rūpīgas uzraudzības nedodiet Duphalac Fruit bērniem, kuri ir jaunāki par 14 gadiem.
ražotājs

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 103 reizes