Figura 1 ārstniecības augu tēja, 20 paciņas | internetaptieka.lv
Figura 1 ārstniecības augu tēja, 20 paciņas | internetaptieka.lv
Figura 1 ārstniecības augu tēja, 20 paciņas | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Figura 1 ārstniecības augu tēja, 20 paciņas

2,80€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Fix - Figura 1, 20 paciņasFigura 1 ir ārstniecības augu līdzeklis, kas paredzēts īslaicīgai gadījuma rakstura aizcietējuma ārstēšanai. Figura 1 satur sennas lapas, kas pieder zarnu gļotādu kairinošu līdzekļu grupai. Zarnu gļotādu kairinošiem līdzekļiem piemīt divi darbības mehānismi: resnās zarnas motilitātes stimulēšana, izraisot paātrinātu zarnu satura pārvietošanosietekme uz sekrēcijas procesu ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Fix - Figura 1, 20 paciņasFigura 1 ir ārstniecības augu līdzeklis, kas paredzēts īslaicīgai gadījuma rakstura aizcietējuma ārstēšanai. Figura 1 satur sennas lapas, kas pieder zarnu gļotādu kairinošu līdzekļu grupai. Zarnu gļotādu kairinošiem līdzekļiem piemīt divi darbības mehānismi: resnās zarnas motilitātes stimulēšana, izraisot paātrinātu zarnu satura pārvietošanosietekme uz sekrēcijas procesu, kā rezultātā palielinās šķidrumu un elektrolītu koncentrācija resnās zarnas lumenāJa pēc 7 - 14 dienām nejūtat uzlabojumu vai jūtaties sliktāk, Jums jākonsultējas ar savu ārstu
sastāvs
Aktīvā viela ir sennas lapas. Katrs tējas maisiņš (3 g) satur 0,9 g sennas lapu (Sennae folium), kas atbilst ne mazāk kā 16,2 (nepārsniedzot 30 mg) hidroksiantracēnglikozīdu, pārrēķinot uz sennozīdu B.
lietošana
Maksimālā hidroksiantracēnglikozīdu dienas deva ir 30 mg.Tas atbilst apmēram 1 šo zāļu tējas maisiņam (3 g), kas satur 0,9 g ārstniecības augu līdzekļa.Pareiza individuālā deva ir mazākā deva, kas nodrošina komfortablu un mīkstu vēdera izeju.Pusaudži, kuri vecāki par 12 gadiem, pieaugušie un gados vecāki pacientiĀrstniecības augu līdzeklis jālieto vienu reizi dienā pirms nakts miera devā, kas atbilst 16,2 – 30 mg hidroksiantracēnu atvasinājumu, pārrēķinot uz sennozīdu B. Parasti ir pietiekama šo zāļu lietošana divas līdz trīs reizes nedēļā. 
ražotājs

Herbapol-Lublin S.A., Polija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 169 reizes