Ibuprofēns LMP 50 mg/g gels, 40 g | internetaptieka.lv
Ibuprofēns LMP 50 mg/g gels, 40 g | internetaptieka.lv
Ibuprofēns LMP 50 mg/g gels, 40 g | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Ibuprofēns LMP 50 mg/g gels, 40 g

Zīmols: LMP

6,08€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Ibuprofēns LMP 50 mg/g gels, 40 g Ibuprofēns LMP 50 mg/g gels pieder ārīgi lietojamu nesteroīdo pretiekaisuma zāļu līdzekļu grupai. To lieto, lai novērstu sāpes, ko radījušas locītavu un mugurkaulāja deģeneratīvas slimības, reimatiskas slimības, iekaisums un tūska, sporta un sadzīves traumas. Gela aktīvā viela ibuprofēns mazina sāpes un pazemina iekaisuma ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Ibuprofēns LMP 50 mg/g gels, 40 g Ibuprofēns LMP 50 mg/g gels pieder ārīgi lietojamu nesteroīdo pretiekaisuma zāļu līdzekļu grupai. To lieto, lai novērstu sāpes, ko radījušas locītavu un mugurkaulāja deģeneratīvas slimības, reimatiskas slimības, iekaisums un tūska, sporta un sadzīves traumas. Gela aktīvā viela ibuprofēns mazina sāpes un pazemina iekaisuma radīto temperatūru. Sastāvā esošais levomentols kairina ādas aukstuma receptorus, sašaurinot asinsvadus un mazinot iekaisumu, sāpes, niezi. Ja veselības stāvoklis septiņu dienu laikā neuzlabojas vai pasliktinās, zāles lietojot bez ārsta ieteikuma, zāļu lietošana ir jāpārtrauc un jāsazinās ar ārstu.
sastāvs
Aktīvās vielas: Ibuprofenum. 
lietošana
Sāpīgajai vietai uzliek 2 – 4 g gela (virsmas laukumam 400 – 800 cm) un viegli iemasē ādā. Procedūru var atkārtot 3 – 4 reizes dienā. 
ražotājs

SIA LMP, Latvija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 83 reizes