Product
Product
Thumb
Thumb
Attēlam ir ilustratīva nozīme
Āda, Mati, Nagi

Clotrimazol krēms, 20 g

Drīz būs

20 g
Kad būs? Gribu zināt pirmais!

Clotrimazol krēms, 20 g. Clotrimazolum krēms (GSK TM 10 mg/g) ir paredzēts lokālai lietošanai. Tas satur aktīvo vielu klotrimazolu, kas iznīcina lielāko daļu sēnīšu, kuras izraisa infekcijas cilvēkiem. Klotrimazols pieder pie imidazola atvasinājumu grupas. Zāles ir īpaši efektīvas pret raugveida sēnītēm un dermatofītiem. Clotrimazolum krēmu lieto lokālai ārstēšanai šādos gadījumos: ...

Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR SMARTPOST ITELLA PAKU TERMINĀLI VAI PAKU PUNKTU. Brīdinām, piegādes kavējas!

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem parīt, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Pirms zāļu lietošanas izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

par produktu

par produktu

Clotrimazol krēms, 20 g. Clotrimazolum krēms (GSK TM 10 mg/g) ir paredzēts lokālai lietošanai. Tas satur aktīvo vielu klotrimazolu, kas iznīcina lielāko daļu sēnīšu, kuras izraisa infekcijas cilvēkiem. Klotrimazols pieder pie imidazola atvasinājumu grupas. Zāles ir īpaši efektīvas pret raugveida sēnītēm un dermatofītiem. Clotrimazolum krēmu lieto lokālai ārstēšanai šādos gadījumos: plaukstu un pēdu, ķermeņa, apakšstilbu un kāju ādas sēnīšu infekcijas, ko izraisa dermatofīti, klijveida ēde (pityriasis versicolor), ārējo dzimumorgānu (kaunuma lūpu, priekšādiņas un dzimumlocekļa galviņas) ādas un gļotādas infekcijas, ko izraisa raugveida sēnītes (šīs infekcijas sauc arī par kandidozēm).

sastāvs

Aktīvās vielas: 1 g krēma satur 10 mg klotrimazola 

lietošana
Vienmēr lietojiet Clotrimazolum GSK krēmu tieši tā, kā norādīts šajā instrukcijā. Ja Jums rodas kādi jautājumi, vaicājiet ārstam vai farmaceitam.Zāles paredzētas lokālai lietošanai uz ādas.Krēmu 2-3 reizes dienā plānā kārtiņā uzziež slimajām ādas vai gļotādas vietām un viegli iemasē; krēms jāuzklāj uz visām inficētajām vietām vienlaikus. 
ražotājs

GlaxoSmithKline Pharmaceuticals S.A., Polija

Skatīt reģistros