Forlax pulveris 10g, 20 paciņas
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Forlax pulveris 10g, 20 paciņas

Drīz būs

Forlax pulveris 10g, 20 paciņas Forlax satur aktīvo vielu Makrogolu 400 un pieder pie zāļu grupas, ko sauc par osmotiskiem caurejas līdzekļiem. Tas pievieno ūdeni fēcēm, tādējādi palīdzot pārvarēt grūtības, ko radījušas ļoti lēnas zarnu kustības. Forlax neuzsūcas asinīs un nepārveidojas organismā. Forlax lieto aizcietējuma ārstēšanai pieaugušajiem un bērniem no ...
Vairāk par produktu

Pirms zāļu lietošanas izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Forlax pulveris 10g, 20 paciņas Forlax satur aktīvo vielu Makrogolu 400 un pieder pie zāļu grupas, ko sauc par osmotiskiem caurejas līdzekļiem. Tas pievieno ūdeni fēcēm, tādējādi palīdzot pārvarēt grūtības, ko radījušas ļoti lēnas zarnu kustības. Forlax neuzsūcas asinīs un nepārveidojas organismā. Forlax lieto aizcietējuma ārstēšanai pieaugušajiem un bērniem no 8 gadu vecuma. Šīs zāles ir pulveris, ko izšķīdina vienā glāzē ūdens (vismaz 50 ml) un izdzer. To iedarbība ilgst 24-48 stundas. Aizcietējumu ārstēšanai ar zālēm vajadzētu būt papildinājumam veselīgam dzīvesveidam un diētai.
sastāvs
Aktīvās vielas: Macrogolum.  
lietošana
Pieaugušie un bērni no 8 gadu vecuma: ieteicamā deva ir 1 – 2 paciņas dienā, vēlams vienā reizē no rīta. Dienas devu var pielāgot, izvērtējot sasniegto rezultātu, un tas var variēt no 1 paciņas katru otro dienu (īpaši bērniem) līdz 2 paciņām dienām maksimāli. Katras paciņas saturs jāizšķīdina glāzē ūdens (vismaz 50 ml) īsi pirms lietošanas un uzdzeriet šķidrumu. Ņemiet vērā, ka: parasti Forlax iedarbība ilgst 24-48 stundas. Forlax terapijas ilgums bērniem nedrīkst ilgt vairāk par 3 mēnešiem. Pēc Forlax lietošanas zarnu kustību biežumu var uzlabot, ievērojot veselīgu dzīvesveidu un diētu. Ja veselības stāvoklis pasliktinās vai neuzlabojas, konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu. 
ražotājs

Ipsen Pharma SAS, Francija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 47 reizes