Product
Thumb
Gremošanas sistēma

Omeprazole 20mg, 14 kapsulas

Eur 2,80 14 kapsulas
daudzums
Omeprazole 20mg, 14 kapsulas Omeprazole Olainfarm satur aktīvo vielu omeprazolu. Tas pieder zāļu grupai, ko sauc par „protonu sūkņa inhibitoriem". šīs zāles iedarbojas, samazinot Jūsu kuņģa izdalītās skābes daudzumu. Omeprazole Olainfarm lieto atviļņa simptomu (piemēram, grēmu, skābes atviļņa) īslaicīgai ārstēšanai pieaugušajiem. Atvilnis ir skābes ieplūšana no kuņģa barības vadā, kas ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem pirmdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Pirms zāļu lietošanas izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

par produktu

par produktu
Omeprazole 20mg, 14 kapsulas Omeprazole Olainfarm satur aktīvo vielu omeprazolu. Tas pieder zāļu grupai, ko sauc par „protonu sūkņa inhibitoriem". šīs zāles iedarbojas, samazinot Jūsu kuņģa izdalītās skābes daudzumu. Omeprazole Olainfarm lieto atviļņa simptomu (piemēram, grēmu, skābes atviļņa) īslaicīgai ārstēšanai pieaugušajiem. Atvilnis ir skābes ieplūšana no kuņģa barības vadā, kas var kļūt iekaisis un sāpīgs. Tas var izraisīt šādus simptomus: sāpīgu dedzināšanas sajūtu aiz krūšu kaula, kas paceļas līdz rīklei (grēmas) un skābu garšu mutē (skābes atvilnis). Lai panāktu simptomu uzlabošanos, kapsulas var būt nepieciešams lietot 2‑3 dienas pēc kārtas. Ja pēc 14 dienām nejūtaties labāk vai jūtaties sliktāk, Jums jākonsultējas ar ārstu.
sastāvs
Aktīvās vielas: Omeprazolum.  
lietošana
Ieteicamā deva ir 20 mg (1 kapsula) vienu reizi dienā 10‑14 dienas. Ja pēc šī laika Jums nav izzuduši simptomi, konsultējieties ar ārstu. Lai panāktu simptomu mazināšanos, kapsulas var būt nepieciešams lietot 2‑3 dienas pēc kārtas. 
ražotājs

Olainfarm AS, Latvija

Skatīt reģistros