Finalgon ziede, 20 g
Finalgon ziede, 20 g
Finalgon ziede, 20 g
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Finalgon ziede, 20 g

Drīz būs

Nonilskābes vanililamīdam un nikotīnskābes butoksietilesterim ir savstarpēji papildinošs efekts. Tie uzlabo ādas asinsriti, radot ilgstošu sildošu sajūtu. Finalgon ir ziede, ko lieto: sporta traumu, sasitumu un sastiepumu, pārslodzes radītu muskuļu sāpju gadījumā artrīta, reimatisku locītavu un muskuļu sāpju gadījumā lumbago, neirīta (nerva iekaisuma), išiasa, bursīta (locītavu "somiņas" iekaisuma, locītavas telpas ...

Vairāk par produktu

Pirms zāļu lietošanas izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Piegāde
Smartpost Itella tīkls
Smartpost Itella tīkls - 28. septembris. Bezmaksas
Ekspress ar ZITICITY kurjeru Rīgā
Ekspress ar ZITICITY kurjeru Rīgā - 27. septembris. 1,99€
Saņemt Aptiekā
Saņemt Aptiekā - Bezmaksas
Latvijas Pasta pakomāts
Latvijas Pasta pakomāts - 28. septembris. Bezmaksas *
Kurjers
Kurjers - 28. septembris. Bezmaksas *
Vakara piegāde (18:00 - 22:00)
Vakara piegāde (18:00 - 22:00) - 28. septembris. Bezmaksas *
Latvijas Pasta nodaļa
Latvijas Pasta nodaļa - 28. septembris. Bezmaksas *
* Bezmaksas piegāde pirkumiem no 10€. Citiem - 0.99€.

100% Droši maksājumi!

Swedbank
SEB
Citadele
Luminor
mastercard
visa

par produktu

Nonilskābes vanililamīdam un nikotīnskābes butoksietilesterim ir savstarpēji papildinošs efekts. Tie uzlabo ādas asinsriti, radot ilgstošu sildošu sajūtu. Finalgon ir ziede, ko lieto: sporta traumu, sasitumu un sastiepumu, pārslodzes radītu muskuļu sāpju gadījumā artrīta, reimatisku locītavu un muskuļu sāpju gadījumā lumbago, neirīta (nerva iekaisuma), išiasa, bursīta (locītavu "somiņas" iekaisuma, locītavas telpas pildīšanās ar šķidrumu) un tendovaginīta (cīpslas un tās apvalka iekaisuma) gadījumā, ierīvēšanai pacientiem ar perifēriskās asinsrites traucējumiem (zāļu lietošana rada ādas asinsrites uzlabošanos).

sastāvs

Aktīvās vielas: Nonilskābes vanililamīds (nonivamīds) un nikotīnskābes butoksietilesteris(nikoboksils).1 g ziedes satur 4,0 mg nonivamīdu un 25,0 mg nikoboksilu.  

lietošana
Vienmēr lietojiet Finalgon tieši tā, kā norādīts lietošanas instrukcijā vai kā farmaceits Jums stāstījis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam. Plaukstas lieluma ādas virsmas ieziešanai no tūbiņas izspiež ne vairāk kā 1/2 cm ziedes (apmēram zirņa lielumā). Ārstēšana vienmēr jāsāk ar ļoti mazu Finalgon daudzumu uz nelielas ādas virsmas, lai novērtētu individuālo jutību. Atbildes reakcija uz FINALGON lietošanu ir ļoti atšķirīga, un dažiem cilvēkiem vajadzīgs tikai niecīgs ziedes daudzums, lai izraisītu vajadzīgo karsēšanu.Finalgon uzziež ar klāt pieliktā aplikatora palīdzību. Pēc FINALGON lietošanas rūpīgi jāmazgā rokas ar ziepēm un ūdeni.Finalgon var lietot pēc vajadzības, līdz 2-3 reizēm dienā. Bērni Sakarā ar datu trūkumu, FINALGON nerekomendē bērniem līdz 12 gadu vecumam
ražotājs

Boehringer Ingelheim Pharma GmbH& Co.KG, Vācija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 128 reizes