Product
Thumb
Sirds un Asinsrite

Smiltsērkšķu eļļa, 10 supozitoriji

Eur 5,81 10 supozitoriji
daudzums
Smiltsērkšķu eļļa, 10 supozitoriji. Smiltsērkšķu eļļa - tai piemīt pretsāpju, pretiekaisuma, epitēlija reģenerāciju veicinoša un antiseptiska iedarbība. Tas mazina lokālās sāpes un niezi, veicina iekaisuma mazināšanos, dzīšanas un epitelizācijas procesus. Supozitorijus lieto proktoloģiskā praksē hemoroīdu (to skaitā iekšējo hemoroīdu gadījumā slimniekiem ar hronisko kolītu), taisnās zarnas plaisu un čūlu gadījumos ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem parīt, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Pirms zāļu lietošanas izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

par produktu

par produktu
Smiltsērkšķu eļļa, 10 supozitoriji. Smiltsērkšķu eļļa - tai piemīt pretsāpju, pretiekaisuma, epitēlija reģenerāciju veicinoša un antiseptiska iedarbība. Tas mazina lokālās sāpes un niezi, veicina iekaisuma mazināšanos, dzīšanas un epitelizācijas procesus. Supozitorijus lieto proktoloģiskā praksē hemoroīdu (to skaitā iekšējo hemoroīdu gadījumā slimniekiem ar hronisko kolītu), taisnās zarnas plaisu un čūlu gadījumos, erozīvi-čūlainu proktītu, katarālā un atrofiskā proktīta, erozīvi-čūlainu sfinkterītu gadījumos un tūpļa plaisu gadījumos; pēc resnās zarnas rekonstrukcijas operācijām, kā arī resnās zarnas apakšdaļas gļotādas staru bojājumu un apdegumu gadījumos.
sastāvs
Aktīvās vielas: Viens supozitorijs satur 500 mg smiltsērkšķu eļļas. 
lietošana
Pieaugušajiem, tajā skaitā bērniem no 14.g.v. Ievietojiet vienu supozitoriju taisnajā zarnā divas reizes dienā.Ārstēšanas kursa ilgums - 10- 15 dienas. Ja nepieciešams, ārstēšanas kursu drīkst atkārtot pēc 4-6 nedēļām. 
ražotājs

SIA ANISS, Latvija

Skatīt reģistros