Magne B6 (magnijs B6), 50 tabletes | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme
Magne B6 (magnijs B6), 50 tabletes Šīs zāles satur magniju un B6 vitamīnu. Tās lieto konstatēta izolēta vai ar citu nepietiekamību saistīta magnija deficīta ārstēšanai. Par iespējamu magnija deficītu var liecināt vairāku turpmāk nosaukto simptomu kombinācija: nervozitāte aizkaitināmība neliela trauksme pārejoša noguruma sajūta un nelieli miega traucējumi trauksmes pazīmes, piemēram ...
Vairāk par produktu

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Magne B6 (magnijs B6), 50 tabletes Šīs zāles satur magniju un B6 vitamīnu. Tās lieto konstatēta izolēta vai ar citu nepietiekamību saistīta magnija deficīta ārstēšanai. Par iespējamu magnija deficītu var liecināt vairāku turpmāk nosaukto simptomu kombinācija: nervozitāte aizkaitināmība neliela trauksme pārejoša noguruma sajūta un nelieli miega traucējumi trauksmes pazīmes, piemēram, spazmas kuņģa-zarnu traktā vai sirdsklauves normālas sirds funkcijas apstākļos muskuļu krampji un trīce Magnija piedevu lietošana var mazināt šos simptomus. Magnija deficīts var būt: primārs vielmaiņas traucējumu dēļ (hroniska iedzimta hipomagniēmija) sekundārs, ko izraisījusi nepietiekama magnija uzņemšana (ļoti slikts uzturs, alkoholisms, tikai parenterāla barošana), gastrointestināla malabsorbcija jeb traucēta uzsūkšanās no kuņģa-zarnu trakta (hroniska caureja, gremošanas trakta fistulas, hipoparatireoze), pārmērīga izdalīšanās caur nierēm (nieru kanāliņu defekti, pastiprināta urīna izdalīšanās, pārmērīga urīndzenošo līdzekļu lietošana, hronisks pielonefrīts, primārs hiperaldosteronisms, ārstēšana ar cisplatīnu).
sastāvs
Aktīvās vielas: Magnesium, Pyridoxini hydrochloridum
lietošana
Pieaugušajiem: 6-8 tabletes dienā ēdienreižu laikā, dalot 2-3 reizes devās. Lietošana bērniem: par 6 gadiem vecākiem bērniem (aptuveni 20 kg): 4-6 tabletes dienā ēdienreižu laikā, dalot 2-3 devās. Ja Jums liekas, ka MAGNE B6  iedarbība ir par stipru vai par vāju, konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu. 
ražotājs

sanofi-aventis FRANCE, Francija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 62 reizes