Gasec Gastrocaps 10 mg, 14 kapsulas | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Gasec Gastrocaps 10 mg, 14 kapsulas

Zīmols: Gasec

3,63€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Gasec Gastrocaps 10 mg, 14 kapsulas. Katra kapsula Gasec Gastrocaps satur aktīvo vielu omeprazolu (Omeprazolum), kas samazina kuņģa skābes izdalīšanos. Gasec Gastrocaps lietoatviļņa simptomu (piemēram, grēmu, skābes regurgitācijas) īslaicīgai ārstēšanai pieaugušajiem no 18 gadu vecuma. Atvilnis ir skābes ieplūšana no kuņģa barības vadā, kas var kļūt iekaisis un sāpīgs. Tas ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Ātra piegāde jau Šodien

Bezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem no 9,99€.

Piegādājam / Tarnime / Pristatome

Pakomāti Pakomāti
Kurjers Kurjers
Saņemt Aptiekā Saņemt Aptiekā
Ekspress piegāde Ekspress piegāde

100% Droši maksājumi!

Swedbank
SEB
Citadele
Luminor
mastercard
visa

Par produktu

Gasec Gastrocaps 10 mg, 14 kapsulas. Katra kapsula Gasec Gastrocaps satur aktīvo vielu omeprazolu (Omeprazolum), kas samazina kuņģa skābes izdalīšanos. Gasec Gastrocaps lietoatviļņa simptomu (piemēram, grēmu, skābes regurgitācijas) īslaicīgai ārstēšanai pieaugušajiem no 18 gadu vecuma. Atvilnis ir skābes ieplūšana no kuņģa barības vadā, kas var kļūt iekaisis un sāpīgs. Tas var izraisīt tādus simptomus kā sāpīgu dedzināšanas sajūtu aiz krūšu kaula, kas paceļas līdz rīklei (grēmas) un skābu garšu mutē (skābes regurgitācija). Ja pēc 14 dienām nejūtaties labāk vai jūtaties sliktāk, Jums jākonsultējas ar ārstu.
sastāvs
Aktīvās vielas: Omeprazols (Omeprazolum).Katra kapsula satur 10 mg omeprazola. 
lietošana
Pieaugušie no 18 gadiem: Ieteicamā deva ir 10-20 mg Gasec Gastrocaps dienā, pa 1 kapsulai 1-2 reizes dienā, atkarībā no klīniskās ainas. Parasti pietiek ar 10 mg dienā (1 kapsula), nepieciešamības gadījumā deva jāpielāgo individuāli. Lietošanas ilgums: 2-4 nedēļas. Simptomu atvieglojums iestājas ātri. Ja pēc divu nedēļu terapijas simptomi neizzūd, tad nepieciešams griezties pie ārsta. Maksimālā dienas deva ir 20 mg (2 kapsulas dienā). Lietošanas ilgums nedrīkst pārsniegt 4 nedēļas. 
ražotājs

TEVA PHARMA S.L.U, Spānija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 387 reizes