Essentiale Forte N 300 mg, 100 kapsulas | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Essentiale Forte N 300 mg, 100 kapsulas

Drīz būs

Essentiale Forte N 300mg, 100 kapsulasEssentiale forte N 300 mg cietās kapsulas lieto, lai mazinātu simptomus, kas saistīti ar toksisku vai uztura izraisītu aknu bojājumu un hepatītu, piemēram, ēstgribas zudumu, spiediena sajūtu labajā paribē. Essentiale forte N 300 mg cietās kapsulas ir paredzētas lietošanai pusaudžiem vecumā no 12 līdz 18 ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Ātra piegāde jau Rītdien

Bezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem no 9,99€.

Piegādājam / Tarnime / Pristatome

Pakomāti Pakomāti
Kurjers Kurjers
Saņemt Aptiekā Saņemt Aptiekā
Ekspress piegāde Rīgā Ekspress piegāde Rīgā

100% Droši maksājumi!

Swedbank
SEB
Citadele
Luminor
mastercard
visa

Par produktu

Essentiale Forte N 300mg, 100 kapsulasEssentiale forte N 300 mg cietās kapsulas lieto, lai mazinātu simptomus, kas saistīti ar toksisku vai uztura izraisītu aknu bojājumu un hepatītu, piemēram, ēstgribas zudumu, spiediena sajūtu labajā paribē. Essentiale forte N 300 mg cietās kapsulas ir paredzētas lietošanai pusaudžiem vecumā no 12 līdz 18 gadiem un pieaugušajiem.

sastāvs

Aktīvās vielas: Phospholipida ex soia.

lietošana
Ieteicamā deva pieaugušajiem un pusaudžiem no 12 gadu vecuma (ķermeņa masa apmēram 43 kg). Viena reizes deva: 2 cietās kapsulas (600 mg sojas pupiņu fosfolipīdu). Kopējā dienas deva: 2 cietās kapsulas 3 reizes dienā (1800 mg sojas pupiņu fosfolipīdu). Kapsulas jānorij nesakošļājot, ēdienreizes laikā kopā ar lielu šķidruma daudzumu (piemēram, uzdzerot glāzi ūdens). Lietošanas ilgums nav ierobežots. 
ražotājs

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 73 reizes