Strepsils Vitamin C, 24 sūkājamās tabletes | internetaptieka.lv
Strepsils Vitamin C, 24 sūkājamās tabletes | internetaptieka.lv
Strepsils Vitamin C, 24 sūkājamās tabletes | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Strepsils Vitamin C, 24 sūkājamās tabletes

Drīz būs

Strepsils Vitamin C 1,2 mg /0,6 mg /100 mg sūkājamās tabletes sastāvā ir divas vielas ar antiseptiskām īpašībām, ko lieto rīkles slimību ārstēšanā. šīs zāles lieto mutes dobuma un rīkles iekaisuma simptomu mazināšanai. šo zāļusastāvdaļām piemīt vieglas antiseptiskas īpašības, kas ļauj iznīcināt baktērijas, kas izraisa mutes dobuma un rīkles infekcijas ...

Vairāk par produktu

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Strepsils Vitamin C 1,2 mg /0,6 mg /100 mg sūkājamās tabletes sastāvā ir divas vielas ar antiseptiskām īpašībām, ko lieto rīkles slimību ārstēšanā. šīs zāles lieto mutes dobuma un rīkles iekaisuma simptomu mazināšanai. šo zāļusastāvdaļām piemīt vieglas antiseptiskas īpašības, kas ļauj iznīcināt baktērijas, kas izraisa mutes dobuma un rīkles infekcijas. Sūkājot tabletes, aktīvās vielas darbojas tieši diskomforta zonā un palīdz mīkstināt un nomierināt sāpošo vietu. Tas palīdz mazināt sāpes un diskomforta sajūtu mutes dobuma un rīkles infekciju gadījumos. Askorbīnskābe ir C vitamīna avots, kam var būt labvēlīga ietekme infekcijas laikā, kad C vitamīna daudzums organismā mēdz samazināties.

sastāvs

Aktīvās vielas: Viena sūkājamā tablete satur: 2,4-dihlorbenzilspirts (Alc. 2,4-dichlorobenzylicus) 1,2 mg Amilmetakrezols (Amylmetacresolum) 0,6 mg C vitamīns, kā askorbīnskābe (Acidum ascorbicum) un nātrija askorbāts (Natrii ascorbicum) 100,0 mg. 

lietošana
Pieaugušiem un bērniem no 6 gadu vecuma: ik pēc 2 – 3 stundām vienai sūkājamai tabletei jāļauj lēni izkust mutē, bet ne vairāk par 8 tabletēm diennaktī.Gados vecākiem pacientiem nav nepieciešams samazināt devu. Zāles nedrīkst lietot bērni līdz 6 gadiem. Ja simptomi pasliktinās vai nepāriet 3 dienu laikā, tad konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu 
ražotājs

Reckitt Benckiser Healthcare International Ltd., Lielbritānija, un SIA Elvim, Latvija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 42 reizes