Panzynorm Forte-N, 10 tabletes | internetaptieka.lv
Panzynorm Forte-N, 10 tabletes | internetaptieka.lv
Panzynorm Forte-N, 10 tabletes | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Panzynorm Forte-N, 10 tabletes

Zīmols: Panzynorm

3,53€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Panzynorm Forte-N, 10 tabletes Ja nejūtaties labāk vai jūtaties sliktāk, Jums jākonsultējas ar ārstu. Panzynorm forte-N satur ļoti aktīvus dabiskos aizkuņģa dziedzera enzīmus: lipāzi, amilāzi un proteāzes. Normālas darbības gadījumā aizkuņģa dziedzeris šīs vielas atbrīvo tievajās zarnās ēdienreizes laikā un veicina ēdiena sastāvdaļu šķelšanu, lai organisms varētu tās izmantot. Lipāze ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Ātra piegāde jau Rītdien

Bezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem no 9,99€.

Piegādājam / Tarnime / Pristatome

Pakomāti Pakomāti
Kurjers Kurjers
Saņemt Aptiekā Saņemt Aptiekā
Ekspress piegāde Ekspress piegāde

100% Droši maksājumi!

Swedbank
SEB
Citadele
Luminor
mastercard
visa

Par produktu

Panzynorm Forte-N, 10 tabletes Ja nejūtaties labāk vai jūtaties sliktāk, Jums jākonsultējas ar ārstu. Panzynorm forte-N satur ļoti aktīvus dabiskos aizkuņģa dziedzera enzīmus: lipāzi, amilāzi un proteāzes. Normālas darbības gadījumā aizkuņģa dziedzeris šīs vielas atbrīvo tievajās zarnās ēdienreizes laikā un veicina ēdiena sastāvdaļu šķelšanu, lai organisms varētu tās izmantot. Lipāze palīdz sašķelt taukus, amilāze sašķeļ ogļhidrātus (cukurus) un proteāzes sašķeļ olbaltumvielas. Kad aizkuņģa dziedzeris neizdala enzīmus, lai sašķeltu ēdienu, pietiekamā daudzumā, nepieciešamas zāles, kas satur aizkuņģa dziedzera enzīmus. Panzynorm forte-N sastāvdaļas iegūtas no cūkas aizkuņģa dziedzera, bet tās ir gandrīz identiskas cilvēka organismā atklātajām. Tabletēm ir īpašs apvalks, kas pasargā no sadalīšanās kuņģī. Tādējādi enzīmi atbrīvojas tievajā zarnā, kur tie darbojas un kompensē aizkuņģa dziedzera enzīmu trūkumu. Panzynorm forte-N lieto, ja ir aizkuņģa dziedzera enzīmu sekrēcijas trūkums, kas izplatīts pacientiem ar hronisku pankreatītu (aizkuņģa dziedzera iekaisums), cistiskās fibrozes (reta iedzimta slimība, kas skar gremošanas sistēmu un plaušas), audzēja gadījumā vai pēc kuņģa-zarnu trakta vai aizkuņģa dziedzera operācijas. Aizkuņģa dziedzera mazspējai ir raksturīgi gremošanas traucējumi, apgrūtināta ēdiena uzturvielu uzsūkšanās, uzturvielu trūkums un nepatīkama sajūta vēderā. Panzynorm forte-N ir piemērots arī gāzu izvadīšanai pirms diagnostiskām procedūrām (rentgenoloģiskas izmeklēšanas, izmeklēšanas ar ultraskaņu).
sastāvs
Aktīvās vielas: Aizkuņģa dziedzera enzīmi. Katra apvalkotā tablete satur 20 000 Ph. Eur. vienības lipāzes (Lipasum), 12 000 Ph. Eur. vienības amilāzes (Amylasum), 900 Ph. Eur. vienības proteāzes (Proteasum). 
lietošana
Vienmēr lietojiet šīs zāles tieši tā, kā aprakstīts šajā instrukcijā vai kā ārsts vai farmaceits Jums teicis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam.Lietojiet Panzynorm forte-N ēdienreižu laikā. Norijiet tabletes nesasmalcinātā veidā, uzdzerot pietiekami daudz šķidruma. Nesakošļājiet vai nesasmalciniet tabletes, jo tas var ietekmēt zāļu iedarbību. Lietojamo tablešu skaits atkarīgs no simptomu smaguma pakāpes, maltītes vai uzkodas lieluma un tauku satura tajā. Lietojiet vairāk tabletes ar taukainu ēdienu (piemēram, eļļā vārītiem ēdieniem) un mazāk tabletes ar zema tauku satura ēdieniem (piemēram, graudaugiem un pienu).Lietojiet mazāko devu, kas novērš traucējumus (regulē zarnu darbību un ķemeņa masu).Sāciet ārstēšanu ar vienu tableti galveno ēdienreižu laikā. Ja simptomi un pazīmes neizzūd, Jūs varat palielināt devu. Parasti pietiek ar 1-2 tabletēm galveno ēdienreižu laikā (brokastis, pusdienas, vakariņas). Ja tas nepieciešams, Jūs varat lietot arī vienu tableti uzkodu laikā. Nelietot pudelē esošo desikantu (paciņu, kas uzsūc mitrumu). 
ražotājs

KRKA, d. d., Slovēnija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 114 reizes