Smiltsērkšķu eļļa, 10 supozitoriji | internetaptieka.lv
Smiltsērkšķu eļļa, 10 supozitoriji | internetaptieka.lv
Smiltsērkšķu eļļa, 10 supozitoriji | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme
Smiltsērkšķu eļļa, 10 supozitoriji. Smiltsērkšķu eļļa - tai piemīt pretsāpju, pretiekaisuma, epitēlija reģenerāciju veicinoša un antiseptiska iedarbība. Tas mazina lokālās sāpes un niezi, veicina iekaisuma mazināšanos, dzīšanas un epitelizācijas procesus. Supozitorijus lieto proktoloģiskā praksē hemoroīdu (to skaitā iekšējo hemoroīdu gadījumā slimniekiem ar hronisko kolītu), taisnās zarnas plaisu un čūlu gadījumos ...
Vairāk par produktu

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Smiltsērkšķu eļļa, 10 supozitoriji. Smiltsērkšķu eļļa - tai piemīt pretsāpju, pretiekaisuma, epitēlija reģenerāciju veicinoša un antiseptiska iedarbība. Tas mazina lokālās sāpes un niezi, veicina iekaisuma mazināšanos, dzīšanas un epitelizācijas procesus. Supozitorijus lieto proktoloģiskā praksē hemoroīdu (to skaitā iekšējo hemoroīdu gadījumā slimniekiem ar hronisko kolītu), taisnās zarnas plaisu un čūlu gadījumos, erozīvi-čūlainu proktītu, katarālā un atrofiskā proktīta, erozīvi-čūlainu sfinkterītu gadījumos un tūpļa plaisu gadījumos; pēc resnās zarnas rekonstrukcijas operācijām, kā arī resnās zarnas apakšdaļas gļotādas staru bojājumu un apdegumu gadījumos.
sastāvs
Aktīvās vielas: Viens supozitorijs satur 500 mg smiltsērkšķu eļļas. 
lietošana
Pieaugušajiem, tajā skaitā bērniem no 14.g.v. Ievietojiet vienu supozitoriju taisnajā zarnā divas reizes dienā.Ārstēšanas kursa ilgums - 10- 15 dienas. Ja nepieciešams, ārstēšanas kursu drīkst atkārtot pēc 4-6 nedēļām. 
ražotājs

Ņižfarm, Krievija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 399 reizes