Tartephedreel N pilieni iekšķīgai lietošanai, 30 ml | internetaptieka.lv
Tartephedreel N pilieni iekšķīgai lietošanai, 30 ml | internetaptieka.lv
Tartephedreel N pilieni iekšķīgai lietošanai, 30 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Tartephedreel N pilieni iekšķīgai lietošanai, 30 ml

8,33€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Tartephedreel N pilieni iekšķīgai lietošanai ir homeopātiskas zāles, kuras lieto, ja ir bronhīts, īpaši astmātiskas dabas, bronhiālā astma, klepus (grūti ārstējams). Ilgstošs klepus skrofuloziem bērniem, bronhu iekaisums, balsenes dažāda veida iekaisums, atsevišķas garā klepus formas. Visu veidu elpceļu iekaisumu gadījumā. Ja simptomi saglabājas ilgu laiku, elpas trūkums vai drudzis, strutainas ...
Vairāk par produktu

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Tartephedreel N pilieni iekšķīgai lietošanai ir homeopātiskas zāles, kuras lieto, ja ir bronhīts, īpaši astmātiskas dabas, bronhiālā astma, klepus (grūti ārstējams). Ilgstošs klepus skrofuloziem bērniem, bronhu iekaisums, balsenes dažāda veida iekaisums, atsevišķas garā klepus formas. Visu veidu elpceļu iekaisumu gadījumā. Ja simptomi saglabājas ilgu laiku, elpas trūkums vai drudzis, strutainas vai asiņainas gļotas, lūdzu konsultēties ar ārstu.
sastāvs
Aktīvās vielas: Natrium sulfuricum, Atropa belladonna, Kalium stibyltartaricum, Arsenum iodatum, Naphthalinum, Illicium verum, Lobelia inflata, Psychotria ipecacuanha, Blatta orientalis. 
lietošana
Vienmēr lietojiet Tartephedreel N pilieni iekšķīgai lietošanai tieši tā, kā ārsts Jums stāstījis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam. Parastā deva pieaugušajiem un bērniem no 12 gadu vecuma ir 10 pilieni 3 reizes dienā, akūtu traucējumu sākuma terapijā pa 10 pilieniem ik pēc 15 minūtēm (2 stundu laikposmā). 
ražotājs

Biologische Heilmittel Heel GmbH, Vācija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 70 reizes